گروه: اخبار استان خبر: 153967 / تاریخ انتشار : 1398/12/5 ساعت : 14:50

ذوالقدر: وام ۵۰ میلیون تومانی ازدواج نقطه قوت بودجه ۹۹ است

نماینده مردم تهران در مجلس یکی دیگر از نقاط قوت بودجه سال آینده را، اختصاص وام ۵۰ میلیون تومانی ازدواج به هرکدام از زوج‌ها دانست وگفت: این میزان تسهیلات با بازپرداخت ۷ ساله است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس : سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران در مجلس دهم در جلسه امروز (دوشنبه، 5 بهمن) در موافقت با کلیات لایحه بودجه 99 گفت: در بودجه سال 99 پیش‌بینی شده که 5 هزار میلیارد تومان به وزارت آموزش و پرورش تخصیص یابد.

وی افزود: از طریق تعیین درآمدهای مالیاتی افزایش عدالت مالیاتی در بودجه سال 99 مورد توجه قرار گرفته و بر مالیات بر خانه‌ها و خودروهای گران‌قیمت و نیز خانه‌های مسکونی خالی در بودجه 99 تأکید شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در بودجه سال 99 به بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد توجه شده است، اظهار داشت: طبق قانون برنامه ششم توسعه می‌بایست بودجه‌ریز بر مبنای عملکرد باشد که در بودجه سال 99 در کنار صرفه‌جویی، به این موضوع نیز توجه شده است.

ذوالقدر، یکی از نقاط قوت بودجه سال 99 را افزایش اعتبار برای کاهش خط فقر به 18 هزار میلیارد تومان دانست و افزود: نباید در کشور اسلامی ما فقط کارگران، کارمندان و اقشار و ضعیف مالیات بدهند و پولدارها از پرداخت مالیات شانه خالی کنند.

 وی ادامه داد: در بودجه سال آینده 6 هزار میلیارد تومان برای یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان و 3 هزار میلیارد تومان نیز برای رتبه‌بندی فرهنگیان اختصاص یافته است.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در بودجه سال آینده 500 میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست و بدسرپرست خانوار اختصاص یافته است، گفت: در بودجه سال آینده بیمه هنرمندان، قالیبافان، صنایع دستی و راهنمایان تورهای گردشگری را نیز تصویب کردیم.

ذوالقدر همچنین در پایان یکی دیگر از نقاط قوت بودجه سال آینده را، اختصاص وام 50 میلیون تومانی ازدواج به هرکدام از زوج‌ها دانست و خاطرنشان کرد: این میزان تسهیلات با بازپرداخت 7 ساله است که کمک به سزایی به زوجین و ترویج فرهنگ ازدواج خواهد کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.