گروه: اخبار استان خبر: 154409 / تاریخ انتشار : 1398/12/12 ساعت : 23:05

عذرخواهی آبفای شهری از شهروندان یاسوجی

آب و فاضلاب شهری شهر یاسوج به دلیل قطعی مکرر اب در این شهر از شهروندان عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ کُلَّ شَیْءٍ حَیٍّ(و هر چیز زنده ای را از آب پدید آوردیم)

با توجه به اینکه دسترسی به آب سالم و بهداشتی از حقوق شهروندی بوده و حق مسلم شهروندان و مشترکین می باشد که آب مطمئن، سالم و پایدار با استاندارد های بهداشتی را از شرکت آب و فاضلاب مطالبه نمایند،امور آب و فاضلاب یاسوج در راستای احقاق حقوق شهروندان، در برهه ی حساس شیوع ویروس کرونا تمام تلاش و ظرفیت خود را به کار گرفته تا بیش از پیش آبی سالم،بهداشتی و با جریان مداوم در اختیار شهروندان قرار دهد.در همین راستا استحصال آب از چاه ها با حداکثر توان اسمی و رفع شکستگی ها جهت حفاظت آب از آلودگی شبانه روزی صورت می پذیرد.
امور آب و فاضلاب شهری یاسوج ضمن پوزش از شهروندان و مشترکین گرامی بابت قطعی مقطعی آب شرب و تشکر و قدردانی از این عزیزان جهت همکاری همیشگی با این امور، به عرض شهروندان گرامی میرساند،با توجه به اینکه کمبود و قطعی آب به دلایل، قطع برق، سوختن الکتروموتور ها،افت سطح ایستابی چاه ها، شکستگی های غیر منتظره و ... می باشد. از مشترکین گرامی تقاضامندیم نسبت به نصب تانکر ذخیره آب با ظرفیت تامین نیاز آبی حداقل 24 ساعت خانواده خود اقدام نمایند تا در زمان قطعی آب با مشکل مواجه نشوند.
به دنبال نگرانی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت نکات بهداشتی از سوی شهروندان و هم‌چنین هم‌زمانی آن با سنت خانه تکانی آخرسال، مصرف آب شرب شهر یاسوج و روستا های اقماری به طور چشم‌گیری افزایش یافته به همین دلیل شایسته است، ضمن رعایت دستورالعمل‌ها و توصیه های بهداشتی، تا حد امکان از هدرروی آب ، مصارف غیر ضروری و باز گذاشتن بی مورد شیر آب در هنگام شست و شوی ۲۰ ثانیه ای دستها پرهیز و از شست‌وشوی خودرو، فرش، پتو، حیاط، جدول و... خودداری تا برای مصارف ضروری دچار کمبود آب سالم و بهداشتی نشده و این مقطع حساس را بدون نوسان و قطعی آب سپری نماییم.
مجموعه ی مدیریت و کارکنان امور آب و فاضلاب شهری یاسوج قبلاً از احساس مسئولیت شهرواندان گرامی در مصرف بهینه آب کمال تشکر و قدر دانی را دارند.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.