گروه: اخبار استان خبر: 155823 / تاریخ انتشار : 1399/1/11 ساعت : 15:38

تشدید اعمال ممنوعیت تردد در جاده های کهگیلویه / تردد درجاده چرام دهدشت محدود شد

در شهرستان کهگیلویه نیز بیشتر ورودی ها و خروجی های منتهی به شهرها بسته و اجازه تردد تقریبا به هیچ وسیله نقلیه ای داده نمی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویر احمد همه دستگاه ها و نهادهای مختلف، گروه های جهادی و مردمی و خودجوش دست به کار شده تا با کمک هم با این ویروس مقابله کنند.

 

با فرارسیدن سال نو و افزایش ترددها در تمام کشور اعلام شده که مردم در خانه هایشان مانده و به توصیه های بهداشتی توجه کنند و از هرگونه سفر و بیرون رفتن غیر ضروری از منازل خود خوداری کنند.

 

اما برخی از مردم به توصیه های کادرهای درمانی و بهداشتی هیچ توجهی نکرده و در روزهای ابتدایی سال نو نزدیک به 3 میلیون ایرانی اقدام به مسافرت کردند که خود می تواند خطرناک و با توجه به مشخص نبودن علائم این بیماری تا مدت دو هفته مسافرین می توانند بیماری را به سایر نقاط کشور انتقال دهند.

 

برای همین اقدامات کنترلی بیش از پیش تشدید شد و تقریبا تمام شهرها قرنطینه شدند. در شهرستان کهگیلویه نیز شرایط همین گونه است و تقریبا همه شهرها ورودی ها و خروجی های منتهی به شهرها را بسته و اجازه تردد تقریبا به هیچ وسیله نقلیه ای داده نمی شود.

 

 ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه به همراه گروه های جهادی و کادر نظامی خود از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا به صورت شبانه روزی فعالیت های مختلفی را صورت داده است.

 

با تشدید منع ترددها در جاده های برون شهری و مخصوصا جاده های بین استانی از جمله جاده دهدشت - بهبهان و جاده های بین شهری چون جاده دهدشت - چرام بسیجیان و پاسداران سپاه ناحیه کهگیلویه به همراه نیروی انتظامی شهرستان در این جاده ها گیت های بازرسی و غربالگری راه انداخته اند تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کنند.

 

 

این اقدامات بی شک در جهت فراهم کردن سلامتی شهروندان صورت می گیرد و با توجه به گردشگرپذیری نقاط مختلف شهرستان و نزدیک شدن به موج دوم سفرهای نوروزی در تعطیلات نوروز می تواند در جهت جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری مؤثر باشد.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.