گروه: اخبار استان خبر: 157010 / تاریخ انتشار : 1399/2/4 ساعت : 15:36

نظارت بر قیمت اقلام مصرفی در ماه مبارک رمضان چگونه خواهد بود/ آیا کالاهای اساسی ماه رمضان تامین می شود؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان و نحوه نظارت بر قیمت ها مطالبی را بیان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد  در خصوص تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان و آخرین وضعیت قیمت ها مطالبی را بیان کرد.

 

حسین پور بیان کرد:  کالاهای اساسی در قالب طرح ضیافت برای ایام ماه مبارک رمضان با قیمت تنظیم بازار توسط این سازمان تامین شده و دستور توزیع آن در بازار از ابتدای ماه مبارک رمضان داده شده است.
 
وی  تصریح کرد: ستاد تنظیم بازار استان و سازمان صنعت،معدن وتجارت استان اقدامات خوبی در تامین کالاهای اساسی برای ورود به ماه مبارک رمضان انجام داد و مردم هیچ نگرانی در خصوص تامین کالاهای اساسی در این ایام را نداشته باشند.
 
رییس سازمان صمت ادامه داد: کالاهای اساسی تامین شده برای ماه مبارک رمضان در انبارها و سرخانه های استان ذخیره و دستور توزیع هم داده شده است و برای دسترسی آسان مردم به این کالاها در اختیار شبکه های توزیع قرار خواهند گرفت.
 
حسین پور از توزیع ۴۸۰تن شکر ، ۴۸۰ تن برنج دانه بلند ،۴۸۰تن روغن ،۲۲۴ تن مرغ منجمد و ۱۳۴ تن گوشت قرمز استان خبر داد وافزود،کار نظارت وبازرسی همچنین رصد دقیق این کالاها در مراکز توزیع وعرضه توسط بازرسان سازمانه ادامه خواهد یافت و به خاطر عدم شیوع ویروس کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی وهوشمند اجرا وبنا به شرایط خاص غرفه های توزیع در شهرستانها،بخش ها و حتی روستاها بیشتر خواهد شد.
 

وی خاطر نشان کرد، در صورت مشاهده هرگونه تخلفات  صنفی مراتب را از طریق سامانه ستاد خبری ۱۲۴ سازمان صنعت معدن وتجارت استان گزارش کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن به شکایات آنها رسیدگی گردد. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.