گروه: اخبار استان خبر: 157655 / تاریخ انتشار : 1399/2/18 ساعت : 23:31
گزارش:

خطر برق گرفتگی در کمین مردم روستای مونه و دم اشکفت/مسئولان شرکت ایرانسل پیگیری کنند+تصاویر

توسعه خدمات در روستاها یکی از مهمترین کارهایی است که در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی زندگی در روستاها صورت می گیرد اما این توسعه باید اصولی و ایمن باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توسعه زیرساخت ها در روستاها به خصوص روستاهای محروم نشان از توجه ویژه مسئولان به دغدغه های روستانشینان دارد که همه ساله با تخصیص اعتبارات لازم به دنبال رفع مشکلات در روستاها هستند.

 

ارتباطات در جامعه امروزی حرف اول را می زند و مسئولان اپراتور ایرانسل برای رفع مشکلات پوشش آنتن دهی تلفن در روستای مونه و دم اشکفت بیش از سه ماه قبل اقدامات خوبی در راستای رفع مشکلات پوشش تلفن همراه در این روستاها داشتند که برای انتقال برق به دکل این شرکت بیش از سه هزار متر کابل کشی شد.

 

تامین برق این دکل یکی از مهمترین ضروریات بود که متولیان بیش از سه هزار متر را کابل کشی کردند اما متاسفانه به دلیل عدم جانمایی پایه های برق تا کنون چندین بار برق این دکل قطع و دوباره وصل شد و با تردد خودروهای سبک و سنگین قطع می شود و حتی خطر برق گرفتگی در کمین مردم این روستاهاست.

 

بنا به گفته ساکنین این روستاها تاکنون پیگیری های زیادی برای رفع این مشکل از طریق شرکت ایرانسل صورت گرفت اما این پیگیری ها به جایی نرسید و حتی برخی مواقع بیشتر جوانان این روستا ناچار به حضور در ارتفاعات برای دسترسی به شبکه های تلفن همراه هستند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.