گروه: اخبار استان خبر: 157707 / تاریخ انتشار : 1399/2/20 ساعت : 09:29
معاون طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی کشور؛

توسعه زیرساخت های شهری لنده/مشارکت شهرداری و بنیاد در توسعه فضای سبز شهری

سید فرهاد قادریان گفت: بنیاد علوی آماده مشارکت با شهرداری لنده در زمینه توسعه زیر ساخت های شهری و فضای سبز است و در صورت استقبال این نهاد و مشارکت مالی و لجستیکی تفاهم‌ نامه همکاری‌‌ بین طرفین امضا می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، معاون طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی کشور در سفر به شهرستان لنده از توسعه زیرساختی در این شهرستان خبرداد و گفت: تلاش ویژه بنیادعلوی را برای استفاده از تمام ظرفیت ها برای توسعه زیر ساخت های شهری در لنده به کار خواهیم بست.

 

وی افزود: توجه به فضای سبز شهری و توسعه شرایط موجود باید از اولویت های مدیریت شهری باشد زیرا یکی از عوامل ایجاد نشاط اجتماعی همین افزایش سرانه فضای سبز است.

 

سید فرهاد قادریان تصریح کرد: در بازدید میدانی که از مناطق مختلف شهر لنده داشتیم، یکی از اصلی ترین نیازهای این شهر، تأمین زیر ساختهای شهری است که این اراده از سوی بنیاد در راستای زیباسازی و توسعه زیر ساخت های شهری مرکز این شهرستان وجود دارد.

 

قادریان در ادامه خاطر نشان کرد: آماده ارائه طرح و برنامه ها جامع از سوی شهرداری لنده هستیم تا با همکاری و مشارکت همدیگر گام های موثری در این حوزه برداشته شود.

 

گفتنی است از زمان حضور بنیاد علوی در شهرستان لنده گام های بزرگی در جهت رفع محرومیت زدایی و اشتغالزایی در این شهرستان برداشته است.

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.