گروه: اخبار استان خبر: 157818 / تاریخ انتشار : 1399/2/24 ساعت : 08:26
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه ساکنین شهرک شهید رجایی لنده از نبود پل در خیابان ها/وقوع چندین فقره تصادف منجر به فوت+تصاویر

توسعه زیرساخت های شهری یکی از مهمترین نیاز های شهری است که می تواند باعث پیشرفت و عمران و آبادانی شهرها شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروزه فراهم کردن زیر ساخت ها در شهرها به عنوان یکی از مهمترین آیتم های حرکت به سمت توسعه شهری است که در این بین طرح های خوبی سالانه از سوی شهرداری ها باید در برنامه ریزی سالانه تدوین شود.

 

تدوین برنامه های سند چشم انداز توسعه شهری در مدت زمان کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت یکی از مهمترین کارهای است که باید از سوی متولیان حوزه خدمات شهری به خصوص شهرداری ها و شورای های شهر تدوین و ترسیم شود.

 

متاسفانه عدم توجه به مطالبات مردمی به دلیل عدم تامین منابع مالی کافی یکی از مهمترین مواردی است که باعث نارضایتی عمومی می شود هرچند تعداد محلات و خیابان های که در مسیر توسعه زیرساختی از منظر شهرداری ها قرار دارند زیاد هستند ولی طبق همان برنامه کوتاه مدت می توان بیشتر مشکلات را رفع کرد.

 

شهرک شهید رجایی شهر لنده از جمله شهرک های اولیه این شهر محسوب میشود که براساس اصول و معماری دقیق مهندسی ترسیم شده است ولی عدم تکمیل پل های عبور و مرور برای وسایل نقلیه به خودی خود یک تهدید برای وقوع تصادفات مرگبار محسوب می شود که متولیان شهرداری و شورای شهر باید برای رفع ان هرچه سریعتر اقدام کنند.

 

عدم جانمایی و یا تکمیل این پل های کوچک تا کنون منجر به وقوق چندین فقره تصادف مرگبار در این شهرک شده است که انتظار می رود مسئولان حوزه خدمات شهری شهرداری لنده هرچه سریعتر نسبت به تکمیل این پل های کوچک که نیازمند قلب های بتنی هستند اقدام نمای.

 

تصاویر زیر گویای مشکلات فراروی شهروندان در این شهرک است.

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.