گروه: اخبار استان خبر: 158163 / تاریخ انتشار : 1399/2/31 ساعت : 13:38
در ادامه کمک های مومنانه صورت گرفت:

دومین مرحله پخت و توزیع 2هزار پرس غذای گرم کمک مومنانه در لنده+تصاویر

در ادامه سیل همدلی و مهربانی در رزمایش بزرگ کمک های مومنانه بیش از دو هزار پرس غذای گرم بین ساکنین شهرک فجر لنده و تعدادی از ایتام و نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بیماری منحوس کرونا در حالی که در بیشتر کشورها باعث خشونت و جنگ و جدل های خیابانی شد در ایران اسلامی ما به یک الگویی از رفتارهای بی بدیل تبدیل شد که موجی از همدلی و همزبانی را در تاریخ این ملت برای یاری دیگر به ثبت رسانید.

 

پس از اعلام رسمی مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش بزرگ مواسات و همدلی در کشور قشر های مختلف اداری مردمی و سازندگی در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری به میدان آمدند و کمک های مومنانه خویش را در جهت رفع نیاز نیازمندان در چندین مرحله تا کنون به اقشار مختلف از جمله نیازمندانی که تحت حمایت هیچ نهادی نبودند واگذار گردیدو

 

در این بین توزیع غذای گرم در شهرستان لنده یکی دیگر از مصادیق کمک های مومنانه بود که با توزعی چند روز پیش بیش از چهار هزار پرس غذای گرم در سطح شهرک های لنده که عمدتا انسان های نیازمند تری بودند توزیع شده است.

 

این اقدام جهادی به همت و تلاش دفتر امام جمعه، ناحیه مقاومت بسیج لنده، کمیته امداد امام خمینی(ره)، ستاد عتبات و عالیات و موکب باب الحوائج شهرستان لنده تهیه و توزیع شده است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.