گروه: اخبار استان خبر: 158265 / تاریخ انتشار : 1399/2/31 ساعت : 12:27
کارشناس ارشد روابط بین الملل در گفتگو با صبح زاگرس:

صهیونیست ها از رفتارهای ضد بشری در فلسطین دست برنمی دارند

کامران غضنفری با بیان این که رفتارهای ضد بشری سالیان طولانی است که در سرزمین های اشغالی وجود دارد بیان کرد: صهیونیست ها به هیچ عنوان قصد ندارند از این رویه ضد بشری دست بردارند.

کارشناس ارشد روابط بین الملل در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اقدامات ضد بشری این رژیم در فلسطین اشغالی گفت: سال های زیادی است که رژیم صهیونیستی به سرزمین های اشغالی ظلم می کند، و سرزمین آنها را غضب و هرگونه آزادی خواهی را سرکوب و به شدت با این مسئله برخورد می کند.

 

کامران غضنفری بیان کرد: غزه سال های زیادی است که در محاصره قرار دارد و اجازه هیچگونه ارتباطی را با دنیای خارج جز در موارد محدود ندارد، رفتارهای ضد بشری سالیان طولانی است که در سرزمین های اشغالی وجود دارد و صهیونیست ها به هیچ عنوان قصد ندارند از این رویه ضد بشری دست بردارند.

 

کارشناس ارشد روابط بین الملل گفت: به نظر می رسد که رژیم صهیونیستی به سال های پایانی عمر خود نزدیک می شود و اخبار گوناگونی در این خصوص وجود دارد که طبق پیشگویی ها در کتاب های خود یهودیان آنها سال های پایانی حیات خود را سپری می کنند و با تلاش نیروهای انقلابی عمر آنها به سر خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.