گروه: اخبار استان خبر: 158621 / تاریخ انتشار : 1399/3/9 ساعت : 10:15
به همت بسیج سازندگی سپاه فتح صورت گرفت:

تامین اعتبار400میلیون تومانی برای رفع مشکل آب شهرک شهید رجایی لنده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از تامین اعتبار 400 میلیون تومانی برای رفع مشکلات تامین آب آشامیدنی ساکنین شهرک شهید رجایی لنده به همت بسیج سازندگی سپاه فتحر خبرداد.

سرگرد پاسدار  اسفندیار مختاری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به درخواست جمعی زیادی از ساکنین شهرک شهید رجایی لنده در خصوص مشکلات تامین آب در این شهرک به خصوص در آستانه فصل تابستان گفت: مشکل مشروحه پیگیری و در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: با حمایت فرماندهی سپاه فتح و بسیج سازندگی سپاه فتح مبلغ 400 میلیون تومان برای خرید لوله 3اینچ تامین اعتبار شد که با همت و تلاش بسیج سازندگی استان 400متر لوله مورد نیاز از طریق کارخانه خریداری و به زودی به شهرستان منتقل خواهد شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: انتظار داریم شرکت آب و فاضلاب شهرستان لنده نسبت به جانمایی و اجرای شبکه گذاری این لوله ها در شهرک شهید رجایی هرچه سریعتر اقدام کند تا در فصل تابستان شاهد رفع مشکلات شهروندان باشیم.

 

مختاری تاکیدکرد: بسیج و سپاه به عنوان خادمین مردم در هر حوزه ای که احساس شود کاری از عهده آن ها بر می آید ورود می کند و در این راه یار و مددکار ادارات نیز خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.