گروه: اخبار استان خبر: 159664 / تاریخ انتشار : 1399/4/1 ساعت : 12:22
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان:

امپریالیسم آمریکا به افول نزدیک شده است/ماهیت تروریستی و نژاد پرستی امریکا باید بازگو شود

حجت الاسلام و المسلمین خاضع هفته حقوق بشر امریکایی را فرصتی برای معرفی و نشان دادن چهره واقعی آمریکا ارزیابی کرد و ابراز داشت: ماهیت جنایت کارانه آمریکا برای جهانیان در حال روشن شدن است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در نشست برنامه ریزی هفته حقوق بشر امریکایی با بیان اینکه ایران از بزرگترین قربانیان ترور در دنیا است گفت : آمریکا که خود از بزرگترین حامیان نظم جهانی و خشونت است خود را حامی حقوق بشر می داند.


حجت الاسلام و المسلمین خاضع بیان کرد: حقوق سیاهپوستان به صورت روزانه در آمریکا نقض می شود که این نشانه تبعیض نژادی و نژاد پرستی است.


 وی حمایت آمریکا از عربستان و اسرائیل در نسل کشی و کشتار مردم را در تضاد با حقوق بشر ارزیابی کرد و گفت: ۲۶ روز است آمریکا در آتش خشم نژاد پرستی ، استثمار،  بی عدالتی و تبعیض نژادی می سوزد.


 خاضع گفت: امپریالیسم آمریکا به افول نزدیک شده است و مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره کرده اند.


وی تاکید کرد: اسلام حقوق بشر واقعی را در سایه قرآن و احکام اسلام تدوین نموده و سیاه و سفید را در یک جایگاه دیده و رنگ پوست را نشانه برتری نمی داند .


خاضع این هفته را فرصتی برای معرفی و نشان دادن چهره واقعی آمریکا ارزیابی کرد و ابراز داشت: ماهیت جنایت کارانه آمریکا برای جهانیان در حال روشن شدن است.


وی ادامه داد: رسانه می تواند ابزاری قدرتمند در معرفی و افشای هویت پلید آمریکا باشد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان با اشاره به برگزاری مراسم شهدای ۷ تیر در نماز جمعه این هفته استان گفت : آمریکا مظهر کشتار ، نژاد پرستی و استثمار جهانی و منفور ترین دولت ناقض حقوق بشر است .


خاضع گفت : آمریکایی ها حتی به شهروندان خود رحم نکرده و باید ماهیت تروریستی و نژاد پرستی آنها بازگو شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.