گروه: اخبار استان خبر: 160548 / تاریخ انتشار : 1399/4/16 ساعت : 21:33
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده خبرداد:

خرید 4دستگاه دمنده کمک به اطفای حریق در لنده +تصاویر

ذبیح الله محمدی از خرید تعداد چهار دستگاه دمنده برای مقابله با آتش سوزی های شهرستان لنده خبرداد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در گفت وگو با صبح زاگرس، با اشاره به آتش سوزی های پی در پی در سطح استان، گفت: در پی حوادث طبیعی  و تعمدی سالانه شاهد آتش سوزی های گسترده در سطح شهرستان های استان کهگیلویه وبویراحمد هستیم که کمبود تجهیزات کافی یکی از مهمترنی دلایل تاخیر در امر اطفای حریق است.

 

 
 
وی افزود: در راستای اقدامات حمایتی اداره کل منابع طبیعی استان امروز تعداد چهار دستگاه دمنده برای مقابله با آتش سوزی ها در شهرستان لنده تحویل این اداره شده است.

 

 

ذبیح الله محمدی تصریح کرد: قدرت دمنده ها در مقابله با آتش به گونه ای است که هرکدام با توان کارکردی بالا می تواند به اندازه 10الی12 نفر کارایی داشته باشند.

 

وی تاکیدکرد: با رایزنی های صورت گرفته با مسئولان بنیاد علوی نیز به دنبال تجهیز و خرید چندین دستگاه دیگر دمنده برای مقابله با آتش سوزی های شهرستان لنده هستیم که امیدواریم این امر هرچه سریعتر تحقق یابد.

 

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده گفت: همکاری مردم در آتش سوزی ها بخش اعظمی از خسارات را می تواند کم کند ، انتظار داریم که مردم خود را یاور منابع طبیعی و دوستدار طبیعت بدانند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.