گروه: اخبار استان خبر: 160670 / تاریخ انتشار : 1399/4/19 ساعت : 09:25
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهکیلویه وبویراحمد گفت:

احداث649مسکن مددجویی با همکاری سپاه فتح در استان/سپاه همیشه یار و غمخوار مردم بود+فیلم

قباد مبشری ازاحداث بیش از 649واحد مسکونی مددجویان کمیته امدادامام خمینی(ره) با همکاری سپاه فتح در سراسر استان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه افتتاح 35واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان لنده گفت: برادران ما در سپاه پاسداران همیشه و در همه امور و همه مشکلات و زمینه ها یار و غمخوار مردم هستند.

 

وی افزود: واقعا جا دارد که از طرف خودم و مجموعه کمیته امداد در سطح استان و کشور و مددجویان از تلاش و همت شبانه روی شما تقدیر و تشکر کنیم.

 

قباد مبشری تصریح کرد: یکی از برنامه هایی که با سپاه پاسداران در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد داشتیم احداث649مسکن محرومین بوده است که اواخر سال 97 در سطح شهرستان های استان شروع شده است.

 

وی تاکیدکرد: تا امروز کلید بیش از 300واحد کلید به مددجویان تحت حمایت این نهاد تحویل شده است که بقیه موارد نیز با پیشرفت خیلی خوبی در حال کار است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: لنده یکی از شهرستان هایی است که در سطح استان مقام اول را در ساخت و تکمیل این واحد های مسکونی داشته است که جای تقدیر دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با این حرکت هایی که اتفاق می افتد شاهد این باشیم که همه مددجویان و بی سرپناهان استان و نیازمندان به مسکن دارای مسکن مناسب شوند .

 

مبشری در پایان گفت: امیدواریم تمام این اقدامات هدیه شود به روح مقدس امام امت که بنیانگذار چنین نهادهای مقدسی همانند سپاه و کمیته امداد  است تا به محرومان و نیازمندان خدمات ارائه دهد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.