گروه: اخبار استان خبر: 160689 / تاریخ انتشار : 1399/4/20 ساعت : 15:32
با حضور مسولان استانی و شهرستانی برگزارشد:

رونمایی از کتاب ناگفته های "ثانی" در لنده+تصاویر

آیین رونمایی از کتاب ناگفته های ثانی امروز با حضور فرمانده تیپ 48فتح و خانواده شهید سهرابی ثانی و مسولان شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،با حضور سردار حکمتیان فرمانده تیپ48 فتح، مسئول حفظ آثار شهدای استان، امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، بخشدار مرکزی لنده و مسولان شهرستانی و خانواده شهید سهرابی ثانی آیین رونمایی از کتاب ناگفته های ثانی برگزار شد. 

 
در ابتدای این جلسه سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با گرامیداشت یاد و خاطره 1800شهید استان و شهدای شهرستان لنده گفت: امروز فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می تواند به عنوان یک راهبرد برای جامعه تعیین شود.
 
 
وی افزود:ما با سلاح ایمان و مقاومت در مقابل دشمنان ایستاده ایم و با ولایت پذیری و تاسی از فرهنگ شهید و شهادت تا کنون ایستادگی کردیم و نگذاشتیم خدشه به آرمان ها و ارزش های وارد شود. 
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: کتاب ناگفته های ثانی کاری ارزشمند از جوانان شهرستان است که با همکاری فرهنگی و هنری و حفظ آثار ناحیه لنده تهیه و تدوین شده است. 
 
 
وی افزود:امیدواریم بتوانیم با نشر سیره و روش شهدا در حوزه کتاب و کتابخوانی قدمی در زمینه نشر این فرهنگ ماندگار برداریم. 
 
 
شهید محمدسهرابی ثانی 13شهریورماه سال1390 در ارتفاعات جاسوسان کردستان توسط گروهک ضد انقلاب پژاک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.