گروه: اخبار استان خبر: 160926 / تاریخ انتشار : 1399/4/25 ساعت : 09:36

تصمیم ابقای شهردار دهدشت به دو هفته نکشید/ سرپرست شهرداری دهدشت انتخاب شد

اعضای شورای اسلامی شهر دهدشت با استعفای اسفندیار برخه موافقت کردند و معاون فنی شهرداری را به عنوان سرپرست شهردای این شهر انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز گذشته جلسه شورای شهر دهدشت برگزار و در این جلسه اعضای شورای شهر با استعفای اسفندیار برخه شهردار دهدشت موافقت کرده و محمد بهزادیان را به عنوان سرپرست شهرداری دهدشت انتخاب کردند.

 

گفته می‌شود، محمد بهزادیان با ۷ رأی اعضای شورای شهر دهدشت به عنوان سرپرست شهرداری دهدشت انتخاب شد. او پیش از این معاون فنی و شهرسازی شهرداری دهدشت بود.

 

اسفندیار برخه به مدت ۳ سال شهردار دهدشت بود و در هفته اول تیر ماه ۹۹, دو هفته پیش قبل از استیضاح توسط شورای شهر استعفای خود را به این شورا اعلام کرد. بر اساس شنیده ها شورای شهر دهدشت علی رغم میل و خواسته خود, با استعفای شهردار این شهر موافقت نکرده و برای یک ماه دیگر اسفندیار برخه را در مسیولیت شهرداری دهدشت ابقا کردند.

 

اما روز گذشته تغییر رویه عجیب شورای شهر دهدشت و عدم پایبندی به تصمیم دو هفته پیش خود, موجب شد تا اسفندیار برخه جای خود را به معاون فنی و شهرسازی شهرداری دهد.

 

تصمیم عزل و انتصاب شهردار یکی از اختیارات قانونی شورای شهر است اما با اتفاقات عجیبی که در دو هفته گذشته در شهر دهدشت رخ داده تغییر آنی در تصمیمات شورا مورد تعجب مردم قرار گرفته و خواستار شفاف سازی این تصمیم شدند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.