گروه: اخبار استان خبر: 160954 / تاریخ انتشار : 1399/4/25 ساعت : 21:30

جمع آوری کانکس های کارگاه پروژه میلیاردی تقاطع غیرهمسطح ورودی دهدشت + تصاویر

کانکس های کارگاه تقاطع غیر هم سطح از محل آن که در چهار راه ورودی شهر دهدشت معروف به چهار راه اصفهان قرار دارد، جمع آوری شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛یکی از پروژه های عمرانی شهرستان کهگیلویه ساخت تقاطع غیرهم سطح است که کارگاه آن در چهار راه خروجی دهدشت احداث شده است.این طرح ملی بوده و کارفرمایان آن شرکت توسعه زیرساخت راهها و پیمانکارآن شرکت افق راه جهان بین است.

 

مسئول فنی و سرپرست کارگاه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: شروع این پروژه در فروردین ۹۷ صورت گرفت و  بعد از آن تجهیز کارگاه انجام شد. همچنین کلیه مقدمات کار اعم از نقشه برداری و دیدن مشکلات پروژه و شناسایی مالکین زمین های درون طرح نیز بررسی شد.

 

صادق فر تصریح کرد: این پروژه شامل دو زیرگذر و روگذر بر روی جاده دهدشت - بهبهان با رمپ های مجاور و همچنین جاده دهدشت - پاتاوه با رمپ های مجاور بوده که با وجود مسیرهای پرتردد و خطرناک یکی از ملزومات و خواسته های مسئولین و مردم بود.

 

وی افزود: مبلغ قرارداد این تقاطع قریب به ۹۰ میلیارد ریال بود که شامل کلیه موارد ذکر شده است و البته با وجود جابجایی بسیاری از زیرساخت های شهری که در مسیر پروژه بوده همانند خط لوله آب و گاز و همچنین مسیر عبور برق، هزینه های جانبی در بر دارد.

 

 

گفتنی است که علی شهابی نسب، معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان در نشست اخیر شورای برنامه ریزی شهرستان کهگیلویه گفت: برخی از پروژه ها از جمله پروژه تقاطع غیر هم سطح در اولویت های بعد از جاده پاتاوه - دهدشت قرار می گیرد.

 

وی اضافه کرد: طرح تقاطع غیر هم سطح کهگیلویه که به نوعی زیر مجموعه پروژه پاتاوه دهدشت محسوب می شود، پس از اتمام طرح جاده پاتاوه دهدشت اجرا خواهد شد.

 

امروز کانکس های این کارگاه از محل آن که در چهار راه ورودی شهر دهدشت معروف به چهار راه اصفهان قرار دارد، جمع آوری شدند.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.