گروه: اخبار استان خبر: 161033 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 17:12

اجرای داوری مرحله نهایی جشنواره قرآنی مجازی نور امید

مرحله نهایی داوری جشنواره قرآنی مجازی نور امید در دو رشته قرائت ترتیل و تحقیق در محل دبیرخانه جشنواره واقع در شورای عالی قرآن شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرگزاری فارس مرحله نهایی داوری جشنواره قرآنی مجازی نور امید در دو رشته قرائت ترتیل و تحقیق و در دو رده سنی کمتر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال، در محل دبیرخانه جشنواره در شورای عالی قرآن شهرداری تهران برگزار شد.

در این مرحله از داوری آثار ارسالی ۴۴ راه یافته به مرحله فینال مورد بررسی و امتیازدهی قرار گرفت و مجموعاً ۱۲ نفر به عنوان نفرات اول تا سوم در دو رشته قرائت ترتیل و تحقیق کمتر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی شدند.

در این جشنواره اساتیدی چون سیدمحسن موسوی بلده، عباس امام جمعه، امین پویا و به دبیری سیدحسین موسوی بلده و با نظارت میثم طاهرآبادی به قضاوت پرداختند. 

اسامی منتخبان متعاقباً و پس از نهایی شدن به همراه برگزیدگان سایر رشته‌ها از طریق سایت جشنواره www.noore-omid.ir و پیج اینستاگرام جشنواره قرآنی مجازی نور امید به نشانی ghoran_noore_omid اعلام خواهد شد.

در اولین جشنواره قرآنی مجازی نور امید بیش از ۷۰۰ اثر در چهار رشته قرائت ترتیل و تحقیق، آیه گرافی و خوشنویسی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

جوایز جشنواره

به نفر اول بخش‌های تلاوت تحقیق و ترتیل ۵ میلیون تومان، نفر دوم ۴ میلیون تومان و نفر سوم ۳ میلیون تومان اهدا می‌شود.

رشته خوشنویسی در دو بخش نستعلیق و شکسته نستعلیق و نسخ برگزار می‌شود که در هر بخش به سه نفر مبلغ ۳ میلیون تومان اهدا می‌شود. همچنین در بخش آیه‌گرافی هم به ۵ برگزیده ۳ میلیون تومان اهدا می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.