گروه: اخبار استان خبر: 161398 / تاریخ انتشار : 1399/5/5 ساعت : 14:13
محمد گلریز در گفت و گو با صبح زاگرس؛

هدف آمریکا از تعرض به هواپیمای ایرانی برهم زدن روابط بین المللی و تبلیغات مسموم بود/دولتمردان و هنرمندان واکنش مناسبی به این اقدام تروریستی بدهند

خواننده سروده های انقلابی ضمن محکومیت تعرض جنگنده امریکایی به هواپیمای ایرانی تصریح کرد امریکایی ها با طراحی سناریوی پیچیده قصد ساقط شدن هواپیمای ایرانی توسط پدافند سوریه و انجام تبلیغات مسموم و گسترده روی این مساله را داشتند.

محمد گلریز خواننده سروده های انقلابی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمایی ایرانی گفت: همه مردم ما و حتی همه دنیا بر این موضوع واقف هستند که آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران و همه ملت هایی است که برای آزادی خواهی تلاش می کنند و به هر وسیله ای این دشمنی را اثبات کرده و مشکلات فراوانی را برای مردم ایران بوجود آورده است.

 

گلریز با اشاره به اتفاقات نژادپرستی در آمریکا گفت: این تبعیض نژادی که در آمریکا بوجود آمده تقاضای به حق مردم این کشور است به طوری که تقاضای رعایت حقوق بشر را در این کشور دارند و حتی سازمان ملل و بسیاری از ارگان ها این تحرکات را محکوم و ما می بینیم که آمریکا با ملت خود چه کار می کند.

 

وی گفت: امام راحل کلام مهمی در مورد آمریکا دارند که می فرمایند " آمریکا شیطان بزرگ است " و این را سال ها پیش فرمودند و وقتی به عمق فعالیت های ضد بشری آمریکا پی می بریم می فهمیم که واقعا آمریکا شیطان بزرگ است.

 

گلریز خاطر نشان کرد: چندین سال پیش آمریکایی ها اقدام نا بخردانه ای انجام دادند و با حمله به هواپیمای مسافربری ایران ده ها نفر را شهید کردند.

 

وی افزود: آمریکایی ها در اتاق فکر خود بررسی می کنند و با طراحی سناریوهای مختلف قصد ضربه زدن به ملت ایران را دارند.

 

خواننده سروده های انقلابی گفت: آمریکایی ها در موضوع اخیر که برای هواپیمای ایران در سوریه اتفاق افتاد قصد داشتند هواپیما را از مسیر منحرف کنند تا پدافند سوریه هواپیمای ایرانی را مورد هدف قرار دهد و از این طریق تبلیغات فراوانی را انجام دهد و روابط 2 کشور را تحت تاثیر قرار دهد که به لطف خدا نتوانست در این موضوع موفق شود.

 

وی ادامه داد: به عنوان یکی از افراد جامعه هنری این اتفاق را محکوم و از جامعه هنری و هنرمندان نیز خواهش می کنم که اگر کاری می توانند در این زمینه انجام دهند دریغ نکنند و اگر می توانند در عرصه هنری و تخصص خود واکنش مناسبی انجام دهند.

 

گلریز عنوان کرد: نباید این موضوع به راحتی کنار گذاشته شود و همه مردم، دولتمردان و خواص و کسانی که عاشق آزادی و آزادگی هستند در مورد این مسئله واکنش مناسبی داشته باشند.

 

وی با اشاره به ظرفیت خوب رسانه ها گفت: رسانه ها نیز می توانند کمک شایانی انجام داده و از طریق کار رسانه ای تمام مردم را آگاه کنند و در فضای مجازی روشنگری انجام شود.

 

این خواننده تاکید کرد: دشمن دست روی اسلام گذاشته و با تخریب مسائل مذهبی و دینی قصد منحرف کردن جوانان ما را در سر دارد.

 

گلریز تصریح کرد: اکنون زمان جنگ فرهنگی و به نوعی تبلیغات است لذا همه ما باید با تمام قوا به میدان بیاییم و در این راستا ملت خود را یاری کنیم و همچنین از رسانه شما تشکر می کنم که نظر هنرمندان را در این زمینه ها جویا می شوند که این امر خود می تواند در روشنگری جامعه موثر باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.