گروه: اخبار استان خبر: 161434 / تاریخ انتشار : 1399/5/6 ساعت : 10:10
نائب قهرمان پارالمپیک ریو در گفتگو با صبح زاگرس:

اقدم جنگنده های آمریکایی نشان از خوی وحشی گری و روحیه قلدرمابانه است

سامان پاکباز با محکوم کردن اقدام جنگنده امریکایی در تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی گفت: این موضوع تنها نشان از خوی وحشی گری و روحیه قلدرمابانه آمریکایی ها دارد.

سامان پاکباز در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص  اقدام آمریکایی ها مبنی بر تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی توسط جنگنده های آمریکایی گفت: اقدم جنگنده های آمریکایی در تحت شعاع قرار دادند امنیت هواپیمای ایرانی کاری وحشیانه بود که آن را محکوم می کنیم.

 

نائب قهرمان پرتاب نیزه پارالمپیک ریو گفت: بدون شک باید مراجع ذی ربط و نهاد های بین المللی این قبیل اقدامات را محکوم کرده تا شاهد بروز چنین اتقاقاتی که سبب به خطر افتادن حیات انسان ها و همچنین از بین رفتن امنیت روانی مسافران یک هواپیمای مسافربری می شود ، نباشیم هرچند در این ماجرا  تعدادی از مسافران دچار آسیب شدند.

 

 پاکباز گفت: باید پرسید چرا کشوری از هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای جغرافیایی خود پرواز کرده، و سبب به خطر افتادن سلامت و جان سرنشین های یک هواپیمای مسافربری  و غیر نظامی می شود، این موضوع تنها نشان از خوی وحشی گری و روحیه قلدرمابانه این کشور دارد که باید این اقدام محکوم شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.