گروه: اخبار استان خبر: 161613 / تاریخ انتشار : 1399/5/10 ساعت : 12:15

دهدشت شهر بی شهردار/ نگرانی مردم پنهان کاری شورا در انتخاب شهردار

عدم شفافیت محتوای جلسات شوراها برای مردم و رسانه ها موجب شد تا انگشت اتهام شهروندان به سمت آنان نشانه رفته و آنها را به پنهانکاری متهم کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "محمد باقر پیرمرادی" در یادداشتی نوشت: این روزها شهرداری و شورای شهر دهدشت از پر حاشیه ترین ادارات شهرستان کهگیلویه هستند و از استعفای شهدار سابق تا نپذیرفتن آن توسط شورا و استعفای مجدد "برخه" و انتصاب به عنوان قائم مقام آبفای استان و همچنین انتصاب معاونت فنی و عمرانی شهرداری دهدشت به عنوان سرپرست شهرداری همه در هاله ای از ابهام مانده و هیچ کدام از این اتفاقات برای مردم روشن و شفاف نشده است.

 

شورای نسبتاً جوان شهر دهدشت در روزهای ابتدایی امیدها را در دلهای مردم زنده کرده بود و همه امیدوار به شورایی بودند که در ساماندهی برای برون رفت از مشکلات برنامه های متعددی داشتند اما انتخاب شهردار قبلی و کنونی معضلاتی برای این شورا بوجود آورده است.

 

 پس از انتخاب "اسفندیار برخه" شهردارسابق دهدشت به معاونت آبفای استان گمانه زنی ها برای انتخاب شهرداری دهدشت بیشتر شد و جلساتی در صحن علنی شورای شهر دهدشت پشت درهای بسته برگزار شد.

 

نهایتا قرار بود که در روز چهارشنبه 9 مرداد پس از برگزاری جلسات مختلف، شهردار دهدشت مشخص و به مردم معرفی شود که پس از پایان آخرین جلسه شورا اعلام شهردار و موکول کردن این انتخاب به روزهای آینده موجب بروز نگرانی ها برای مردم شد.

 

عدم شفافیت محتوای جلسات شوراها برای مردم و رسانه ها موجب شد تا انگشت اتهام شهروندان به سمت آنان نشانه رفته و آنها را به پنهانکاری متهم کنند.

 

حال این پنهانکاری ها موجب شده تا مردم از داشتن چنین شورایی ناامید شده و چشم انتظار پایان روزهای باقی مانده شورای شهر دهدشت شوند.

 

منفعت طلبی ها، نفوذ سیاسیون و افراد سرشناس برای انتخاب شهردار دهدشت و همچنین عدم هماهنگی اعضای شورا و هم رای نبودن آن ها موجب شده تا انتخاب شهردار به درازا کشیده شده و همچنان دهدشت شهر بی شهردار باشد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.