گروه: اخبار استان خبر: 161705 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 23:47
پیگیری سوژه های مردمی:

تاثیرگذاری صبح زاگرس در رفع دغدغه 30ساله مردم کوچه نور4 در لنده+تصاویر

رسانه تاثیرگذارترین قشر در جامعه است که با پیگیری سوژه های مردمی و مطالبه از مسولان می تواند نقش مهمی در رفع مشکلات جامعه به همراه داشته باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،امروزه رسانه ها به عنوان یار ویاور مردم هستند که با پیگیری مشکلات در سطح شهرها و روستاها با همراهی و همکاری خوب مسئولان این مشکلات یکی پس از دیگری رفع شده و باعث خرسندی مردم شده است.

شش ماه پیش ساکنین کوچه نور4لنده از این رسانه به جهت پیگیری مطالبات خود در خصوص بوی تعفن و زباله های موجود در کانال هدایت آب های سطحی و فاضلاب برخی جنوبی شهر لنده تقاضای پیگیری کردند.

این رسانه در راستای رسالت ذاتی خود و به منظور پیگیری سوزه های مردمی با پیگیری مطالبه به حق مردم این کوچه در چندین نوبت با عنایت ویژه شهردار و شورای شهر لنده در دستور کار قرار گرفت و امروز پس از گذشت چیزی نزدیک به 30سال این مطالبه مهم به ثمر نشست و رضایت شهروندان را در پی داشته است.

عزیزالله شریفی رئیس شورای شهر لنده نیز در بازدید از این کوچه گفت: پیگیری های خوب رسانه ای و مطالبه گری شما باعث شد تا شهرداری و شورای شهر لنده در راستای رسالت ذاتی خویش با توجه به اولویت ها نیز به این مهم توجه ویژه ای داشته باشد.

وی افزود: مشکلات ناشی از بوی تعفن این کوچه و دپوی زباله های این کوچه باعث شد تا شهرداری و شورای پنجم این مطالبه مهم را در دستور کار خویش قرار دهد.

بدون شک رسالت این رسانه پیگیری مشکلات مردمی و بیان عملکرد و دستاوردهای خوب ادارات و نهادها است که مهمترین ثمره آن رضایت مندی شهروندان است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.