گروه: اخبار استان خبر: 161707 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 20:00

یادمان شهدای یاسوج زیباترین یادمان کشور می شود/اعتبارات جداگانه برای خرید تجهیزات و تکمیل یادمان تخصیص می یابد

استاندار گفت: یادمان شهدای شهر یاسوج باید زیباترین یادمان شهدای کشور شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از یادمان شهدای شهر یاسوج گفت: شهدا خودشان را قربانی کردند بهترین سرمایه هر نفر جان انسان است هنوز خواهران و مادران این شهدا داغ عزیزشان بر دلشان است و هنوز ان ها را فراموش نکرده اند و نمی دانند در کجای این دنیا دفن هستند.

 
کلانتری گفت: برای ساماندهی یادمان شهدای گمنان شهر یاسوج باید تلاشمان و عزممان راجزم کنیم،گاهی یک جایی خودت و خدای خودت هستی و باید پاسخ دهی، این شهدا هیچ نیازی به تجلی و زیبایی مزارشان ندارند این ما هستیم که به آن ها نیاز داریم، 
 
وی افزود: اکنون که این نور بر این دیار درخشیده است و این شهدا در این مکان دفن شده اند، برای اینکه مردم بهره ببرند باید شرایط و امکانات در این مکان فراهم باشد، اینجا باید زیباترین و با کیفیت ترین مکان این استان باشد و با روحیه جهادی این کار شدنی است.
 
استاندار خطاب به دستگاه های اجرایی استان گفت: هرچه انجام می دهید را بنویسید یک ساعت و یک روز و یک دستگاه اضافه حساب نکنید،  همه خدمات را بنویسید و داشته باشید و آخر حساب کنید چقدر هزینه شده است، در محضر شهدا کار کردن بسیار ارزشمند است، تخصیص این مکان صد در صدی است از هر منبعی باید به این مکان اختصاص داده شود.
 
کلانتری عنوان کرد:  مسولان به فکر قدردانی نباشند به فکر شفاعت شهدا باشید، مهم این است این کار انجام شود کم نگذارید در پایان کار از دستگاه هایی که کار کردند تقدیر می کنیم اما با این نگاه کار نکنید با خدا معامله کنید، این یک کار ماندگار است هر کاری می توان باید انجام شود هر دستی در اینجا  کار انجام دهد ان دست را می بوسم.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه همه دستگاه های مورد نیاز درگیر کار هستند، گفت: احداث راه از سمت امامزاده عبدالله به شهرداری در دستور کار بوده و زیرسازی آن انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه آبفا در راستای تامین آب پایدار ۵ کیلومتر عملیات لوله کشی را اجرایی کرده است، اظهار داشت: در راستای ایجاد برق پایدار و استفاده از برج های نوری شرکت برق اقدامات لازم را انجام می دهد. 
 
کلانتری افزود: راهداری و تیپ ۴۸ فتح استان نیز از ظرفیت ماشین آلات خود برای ساماندهی یادمان استفاده می کنند.
 
وی با بیان اینکه مسئولیت اصلی کار با شهرداری یاسوج و فرمانداری بویراحمد است، گفت: نظارت عالیه بر عهده  معاون عمرانی است.
 
وی از حضور و تلاش فرماندهی سپاه بویراحمد و سایر دستگاه های خدمات رسان تقدیر کرد و گفت:  هر قدمی که در راه شهدا گام برمی دارید قابل تقدیر است و انتظار می رود این کار از لحاظ معماری و فنی جز برجسته ترین بناهای یادمان های شهدا در کشور باشد، از همه منابع استفاده خواهیم کرد و اعتبارات جداگانه برای خرید تجهیزات و تکمیل یادمان تخصیص می یابد.
 
استاندار از تخصیص اولیه  ۳.۵ میلیارد ریال برای ساماندهی این طرح خبر داد و گفت: قریب ۱۰ میلیارد ریال دیگر نیز برای ادامه کار پیش بینی شده است. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.