گروه: اخبار استان خبر: 161716 / تاریخ انتشار : 1399/5/12 ساعت : 14:06
بسته ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد

ورزش کهگیلویه وبویراحمد در هفته ای که گذشت

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

 

با حضور مدیران بانکهای عامل در استان؛

جلسه کمیسیون تخصصی ازدواج  برگزار شد

جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان با هدف تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین جوان برگزار شد .

 
در این جلسه که به ر یاست میر محمدی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری وبا علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان و مدیران بانکهای ملی ،صادرات ،سپه ،کشاورزی ،تجارت و رفاه کارگران برگزار شد در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات وام ازدواج بحث و تبادل نظر شد.
حجت الاسلام میر محمدی ،مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری در این نشست ضمن تشکر از مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیران بانکهای استان ،خواستار تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین های جوان شد .
میر محمدی ،مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری امر ازدواج را امری مقدس دانست و افزود:ازدواج جوانان باعث ایجاد امید و نشاط در بین جوانان می شود.
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری با تاکید بر مشکلات ازدواج جوانان خواستار حمایت و کمک دستگاه های اجرایی در کم کردن هزینه ازدواج جوانان شد.
میر محمدی ، شرایط سخت پرداخت تسهیلات توسط بانکها را یکی از عوامل دوری و پرهیز جوانان در امر ازدواج ذکر و ضمن تاکید بر رفع موانع ،از مدیران بانکهای عام خواست در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج مساعدت کنند .
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از استاندار،معاونین و میر محمدی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیران بانکهای عام،توجه به موضوع ازدواج جوانان طبق منویات مقام معظم رهبری مهم و ضروری برشمرد و خواستار تسریع در پرداخت وام ازدواج و حل مشکلات و معضلات جوانان در امر ازدواج شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان را یکی از اولویت های کاری دستگاه ورزش و جوانان استان ذکر و ضمن تشکر از حوزه فرهنگی و جوانان وزارت ورزش و جوانان ،از روند اجرایی و پرداخت تسهیلات وام ازدواج در استان ابراز نگرانی و گلایه کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد افزود:طبق عملکرد ارسالی وزارت ورزش و جوانان روند پرداخت تسهیلات وام ازدواج جوانان استان نسبت به بقیه استانها روند نزولی داشته و می بایست مدیران بانکها با تعامل در زمینه مساعدت و همکاری کنند.
در این نشست مدیران بانکهای ملی ،سپه ،صادرات ،رفاه کارگران ،تجارت و کشاورزی به بیان نظرات و عملکرد بانکهای خود در زمینه پرداخت تسهیلات وام ازدواج جوانان اشاره و از پرداخت وام ازدواج جوانان در پنچ ماهه سال جاری و تعامل با مراجعین دریافت وام ازدواج جوانان خبر دادند.
رفع موانع پرداخت ازدواج و عدم سخت گیری بانکها در زمینه ضامنین پرداخت این تسهیلات و حضور دیگر مدیران بانکها در ستاد ساماندهی امور جوانان و مشارکت در پرداخت تسهیلات وام ازدواج از مهمترین مصوبات این نشست بود .
 
*************************

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد:

صعود بانوان کوهنورد بهمئی به کوه ماغر

صعود بانوان کوهنورد بهمئی به کوه ماغر

بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از صعود بانوان کوهنورد این شهرستان به کوه ماغر خبر داد.

 
عاطفه بیوکانی ،مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر افزود:
در گرامیداشت عید سعید قربان ،بانوان کوهنورد شهرستان بهمئی به قله کوه ماغر در این شهرستان صعود کردند.
بیوکانی ،مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ادامه داد:
در این صعود 34نفر از بانوان کوهنورد شهرستان به مدت ۶ ساعت و از مسیر روستای شهید چیره نژاد به قله 2200 متری کیان کوه ماغر صعود و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بر فراز این کوه به اهتزار درآوردند.
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،هدف از این صعود را آموزش و توسعه ورزش کوهنوردی و گسترش این رشته ورزش در بین بانوان ذکر و از تلاش رئیس هیات کوهنوردی شهرستان و اعضای گروه ققنوس تقدیر کرد.
کوه ماغر با طبیعت زیبا از کوه های مرتفع و سلسله جبال زاگرس است که در شمال شرقی شهر لیکک و به فاصله ۱۰ کیلومتری این شهر قرار گرفته است و هر سال میزبان کوهنوردان بسیاری از شهرستان بهمئی و استان کهگیلویه وبویراحمد و دیگر مناطق کشور است.
 
*************************

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا خبر داد:

سه پروژه ورزشی در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

 سه پروژه ورزشی در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از احداث ،تعمیر و تجهیز سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا خبر داد.

 
مهدی نظری، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت:سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا در دست ساخت ،تجهیز و تکمیل است.
نظری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا این پروژه را ،استخر شنای پاتاوه ،سالن دلی بهرام بیگی ،تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی شهرستان عنوان و از تلاش و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا در خصوص این شش پروژه تصریح کرد:استخر شنای پاتاوه با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان از مصوبات سال 1398 ،60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن به سه میلیارد تومان اعتبار نیاز است. سالن دلی بهرام بیگی با اعتبار 350میلیون تومان و با پیشرفت فیزیکی 75درصد در دست ساخت است وبرای تکمیل این پروژه به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
نظری رئیس اداره ورزش و جوانان دنا از تکمیل 100 درصدی پروژه خانه جوان این شهرستان خبر و اظهار داشت:این پروژه از محل اعتبارات 27صدم ارزش افزوده تکیمل و انشالله در اسرع وقت افتتاح خواهد شد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از حضور 25 هیات فعال ورزشی در این شهرستان خبر و بیان داشت :از مجموع 25 هیات فعال ،10 هیات در بخش بانوان فعال است .
این مقام مسئول در اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا تصریح کرد:هیات های کبدی ،فوتبال و کشتی در بخش آقایان و بسکتبال ،اسکیت ،ژیمناستیک و بدمینتون از فعال ترین هیات های بخش بانوان در شهرستان دنا است.
 
*************************

رئیس اداره ورزش و جوانان چرام خبر داد:

پنج پروژه ورزشی در شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

 پنج پروژه ورزشی در شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام گفت :پنج پروژه ورزشی در شهرستان چرام در دست احداث ،تعمیر و تجهیز است.

 
رحمت الله محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:هفت پروژه ورزشی توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تکمیل است .
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیری های علوی مدیر کل و تلاشهای مجموعه کارکنان دفتر فنی و مهندسی اداره کل در خصوص این پروژه بیان داشت:
تکمیل استادیوم ورزشی چرام ،تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی شهرستان ،احداث خانه جوان چرام و احداث دو باب چمن مصنوعی در روستای دم دره و سرفاریاب مهمترین پروژه های در دست اقدام است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام محل اعتبارات این هفت پروژه را استانی و 27 صدم ارزش افزوده عنوان و تصریح کرد:با تکمیل و افتتاح این پروژه ها سرانه فضای ورزشی این شهرستان ارتقاء خواهد یافت.
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از فعالیت 25 هیات ورزشی در بخش آقایان و 15 هیات فعال در بخش بانوان خبر و تصریح کرد:هیات های فوتبال ،همگانی و والیبال در بخش آقایان و ژیمناستیک ،ووشو و بدمینتون در بخش بانوان از فعال ترین های هیات های ورزشی شهرستان چرام است.
 
*************************

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت

پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت، این ایام مبارک را نسخه شفابخش جهان اسلام برای دوری از تفرقه و تحقق وحدت مسلمانان خواند.

 
در متن پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
عید قربان، عید بندگی و دلدادگی و گذشتن از خویشتن خویش است. این عید، یاد آور با شکوه ترین مرتبه تسلیم در برابر مشیت الهی و تبری از هوای نفس و تأسی به دریای لایزال ملکوت اعلی است .
عید غدیر ، عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه‏ تداوم خط رسالت، در شکل و قالب امامت‏ است و گره محکمی برای رشته دیانت و پیوندی برای « نبوت و امامت» است .
پیروی از امامت و ولایت از محورهای اساسی و مورد تاکید برای جامعه اسلامی است که سعادت دنیوی و اخروی را برای مسلمانان به همراه خواهد داشت و همواره باید آن را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.
دهه ولایت یادآور این حقیقت است که پیمودن مسیر تقرب به سوی خداوند سبحان ، تهذیب نفس و رسیدن به کمال ، بدون ولایت امکان پذیر نیست .
بار دیگر موسم دو عید بزرگ مسلمانان جهان یعنی عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم که دهه ولایت و امامت نامیده می شود، فرا رسید تا دوباره شادی و سروری وصف ناپذیر جهان اسلام را در برگیرد.
هرچند، هفته وحدت زمان مناسبی برای تحقق اتحاد مسلمانان و دوری از تفرقه است اما دهه پربرکت ولایت و امامت را نیز باید فرصتی مغتنم برای نیل به این هدف بزرگ دانست.
امروز دشمنان اسلام و مسلمین شامل استکبار جهانی، صهیونیسم جهان خوار و مزدوران منطقه ای برای رسیدن به آرزوهای شوم و شیطانی خود و چپاول ثروت های خدادادی منطقه در تلاشند تا بر آتش اختلاف میان مسلمانان دمیده و از این آب گلالود هرآنچه را که متعلق به مردمان این سرزمین است را به غارت برند.
اما باید با بهره گیری از روزهای پربرکتی نظیر دهه ولایت و امامت به اتحاد هرچه بیشتر مسلمانان کمک کرد تا از این طریق همه دسیسه های دشمنان نقش بر آب شده و زمینه ظهور حضرت ولیعصر(عج) فراهم آید.
اینجانب ضمن تبریک ایام دهه ولایت و امامت و اعیاد سعید قربان و غدیرخم، شادی سراسر معنوی و زندگی مملو از برکات بی کران را تحت توجهات ائمه اطهار(ع) برای ملت بزرگ ایران ،مردم ولایت مدار استان کهگیلویه وبویراحمد و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان از حضرت باری تعالی مسئلت دارم.
 
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان
 
*************************

برگزاری کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در شهرستان بهمئی

برگزاری کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در شهرستان بهمئی

با هدف آشنایی بانوان ،کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در شهرستان بهمئی برگزار شد.

 
عاطفه بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،هدف از برگزاری این کارگاه را آشنایی بانوان با اصول اولیه و فرهنگ سازی مشاوره قبل از ازدواج ذکر و به تشریح برنامه ها و عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان در هفته ی ازدواج اشاره کرد .
در این کارگاه آموزشی که با حضور 20 نفر از بانوان و در محل سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد ،شرکت کنندگان زیر نظر استاد رحمان اکبری آموزشی های پیش از ازدواج را فرا گرفتند.
در پایان این کارگاه و با حضور بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان و صدیقی بخشدار مرکزی از 14 زوج با مهریه 14 سکه بهار آزادی با اهدا لوحی تقدیر شد .
این کارگاه زیر نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی و با همکاری موسسه بهار دانش سروک برگزار شد .
 
*************************

روی خط ورزش همگانی استان کهگیلویه بویراحمد :

دیدار اعضای هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با امام جمعه شهر مارگون

دیدار اعضای هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با امام جمعه شهر مارگون

رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان بهمراه آرمین مسئول نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان مارگون،حسینی رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان بویراحمد، پزشکپور دبیر هیات ورزشهای همگانی استان و فریدونی مسئول کمیته پیشکسوتان هیات استان با امام جمعه شهر مارگون دیدار و گفتگو کردند.

 
در این جلسه امام جمعه شهر مارگون ضمن خیر مقدم حضور حاضرین و تقدیر و تشکر از برنامه های اجرایی هیات همگانی استان در توسعه ورزش همگانی در شهرستان گفت :هیات همگانی در طول چندین سال گذشته برنامه های خوبی در شهرستان اجرا کرده است.
حجت الاسلام خواجه پور امام جمعه مارگون افزود: ستاد نماز جمعه شهر مارگون این آمادگی را دارد که با هیات ورزشهای همگانی جهت توسعه ورزش در شهرستان نهایت همکاری را داشته باشد.
رهامی رئیس هیئت همگانی استان ضمن تشکر از میزبانی امام جمعه شهر مارگون و تبریک 5 مرداد روز برگزاری اولین نماز جمعه در کشور گفت: هیات ورزشهای همگانی استان و شهرستانها یکی از هیات های ورزشی پر مخاطب است و این هیات باید طوری برنامه ریزی کند که بتواند جوابگوی تمامی مخاطبین خود باشد.
محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان افزود: بخش عظیمی از مخاطبین هیات در روستاها ساکن و اکثر جمعیت شهرستان مارگون جمعیت روستایی است و انتظار از رئیس هیئت همگانی شهرستان مارگون داریم طوری برنامه‌ریزی کند که جمعیت روستایی را تحت پوشش قرار دهد.
در این جلسه طی ابلاغی توسط رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،حجت الاسلام خواجه پور امام جمعه شهر مارگون بعنوان رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان مارگون معرفی شد.
 
دیدار رئیس و اعضای هیات ورزش های همگانی استان با بخشدار لوداب/ معرفی رئیس هیات ورزش همگانی لوداب
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس و اعضای هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه بویراحمد با بخشدار لوداب دیدارو گفتگو کردند.
در این دیدار رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان بهمراه حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد،پزشکپور دبیر هیئت همگانی استان و فریدونی مسئول کمیته پیشکسوتان هیات با حضور در لوداب با بخشدار این بخش دیدار و در خصوص توسعه ورزش همگانی در این شهر بحث و تبادل نظر کردند.
بخشدار لوداب در این نشست از حضور اعضای هیئت همگانی تقدیر وخواستار حمایت بیشتردر جهت توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی در این بخش شد .
رهامی رئیس هیات همگانی استان ضمن تشکر از میزبانی بخشدار لوداب گفت :هیات ورزشهای همگانی نسبت به ایجاد شادابی و نشاط در بین مردم رسالت بزرگ و مهمی دارد و این مهم جزو با حمایت مسئولین میسر نخواهد شد .
رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان از معرفی رئیس هیات ورزش همگانی لوداب خبر و بیان داشت :رئیس جدید هیات همگانی وظیفه دارد پیگیر مطالبات مردم بخش از طریق هیات همگانی شهرستان و استان باشد و هیات همگانی شهرستان و استان این آمادگی را دارد که به مناسبت‌های مختلف برنامه های ورزشی در بخش برگزار کند .
در پایان این جلسه کورش بی نیاز به عنوان رئیس هیات ورزشهای همگانی بخش لوداب معرفی شد.
 
*************************

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد:

چهار پروژه ورزشی در شهرستان بهمئی در دست احداث می باشد

چهار پروژه ورزشی در شهرستان بهمئی در دست احداث می باشد

بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی گفت :چهار پروژه ورزشی در شهرستان بهمئی در دست احداث می باشد.

 
عاطفه بیو کانی ،مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان افزود:این طرحها شامل سالن روستای گچ بلند ،زمین شهرک ولی عصر ،سالن کت و تکمیل استادیوم آزادی لیکک این شهرستان می باشد.
بیوکانی ،مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در خصوص وضعیت این پروژه ها ادامه داد:
کار ساخت سالن ورزشی روستای گچ بلند از سال 1397 و در زمینی به مساحت 1300 متر مربع و اعتبار دو میلیارد تومان آغازشد.
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان محل اعتبار این پروژه را هدایای خاص وزارت نفت و 27 صدم ارزش افزوده عنوان و اظهار داشت :پیشرفت فیزیکی از پروژه 70 درصد و در صورت تامین اعتبار لازم انشالله در سال جاری افتتاح خواهد شد.
این مقام مسئول در اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در خصوص زمین شهرک ولی عصر بیان داشت :شروع کار احداث زمین شهرک ولی عصر بهمئی از سال 1397 ، در زمینی به مساحت 1000 متر مربع ،اعتبار 500 میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت می باشد و با پیشرفت فیزیکی 85درصد در صورت تامین اعتبار لازم تا پایان سال 1399 افتتاح خواهد شد.
بیوکانی ،مساحت سالن ورزشی روستای کت را 1400 متر ،اعتبار یک میلیارد تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت عنوان و گفت :پیشرفت فیزیکی از پروژه 85درصد می باشد و در صورت تامین اعتبار لازم تا پایان سال 1399 افتتاح و تحویل اهالی این روستا خواهد شد.
عاطفه بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیرهای علوی مدیر کل ،معاونین و تلاش مجموعه کارکنان دفتر فنی و مهندسی تصریح کرد:تکمیل استادیوم آزادی لیکک در زمینی به مساحت 505 متر مربع ،شامل پیست دوچرخه سواری ،باشگاه رزمی و سوئیت اداری و محوطه سازی می باشد.
وی مبلغ قرار داد این پروژه را 685میلیون تومان عنوان و افزود:کار احداث پیست دوچرخه سواری این استادیوم به اتمام رسیده است .کار شروع پروژه از سال 1398 از محل اعتبارات استانی است . ضمن اینکه پروژه محوطه سازی و تکمیل ساختمان اداری در قرار داد بعدی تکمیل خواهدشد.
 
*************************

ششمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

ششمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

با هدف بررسی عملکرد حوزه های اداری و مصوبات جلسه قبلی ،ششمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد.

 
کبری راد سلیمانی رئیس توسعه منابع اداره کل و دبیر شورای معاونین در این نشست ضمن تشکر از تلاش معاونین و مسئولین ستادی در تحقق اهداف اداره کل ،از اجرایی شدن مصوبات حوزه های مختلف اداری خبر و خواستار تلاش در جهت رفع مشکلات حوزه های مختلف اداری شد.
دلباز جو ،معاونت توسعه منابع اداره کل از برنامه ریزی از ایجاد و راه اندازی صندوق رفاه کارکنان و فروشگاه تعاونی ،بررسی استادیوم 15 هزار نفری برای واگذاری به هیات های استانی و پیگیری حسابرسی هیات های استانی خبر داد.
در این نشست معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ،گزارش برنامه ها و عملکرد حوزه های مختلف اداری را ارائه که توضیحات لازم توسط مدیر کل داده شد.
نرخنامه اماکن ورزشی و باشگاهها ،برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها ،پیگیری وام ازدواج توسط بانکهای عام در استان و شهرستانها ،ارسال تجهیرات ورزشی به کمپ اعتیاد فرشتگان گچساران ،تعامل با صدا و سیمای مرکز استان در خصوص حضور روسای هیات های استانی در برنامه های صدا و سیمای مرکز استان ،بازرسی از اماکن و باشگاههای ورزشی استان از مهمترین گزارشات معاونین و مسئولین ستادی اداره کل بود.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از تلاش کارکنان اداره کل در تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری تقدیر و برتشکیل صندوق رفاه و تعاونی کارکنان تاکید کرد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بر نظارت و تسریع در اتمام پروژه های ورزشی تاکید و خواستار ورود بخش خصوصی به ورزش استان با رعایت مسایل فرهنگی ،اجتماعی شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر حفظ آرامش ،نظافت عمومی ،رعایت پروتکل های بهداشتی در مبارزه با بیماری کرونا تاکید و از تلاش های کارکنان در پیشبرد اهداف اداره کل تقدیر کرد.
رئیس شورای معاونین ورزش و جوانان استان خواستار نظارت و بازرسی اماکن ،سالنها و دفاتر ورزشی در پرداخت بدهیهای آب ،برق و گاز شد .
وی بر ایجاد و توسعه زیر ساخت ورزش همگانی و برگزاری جلسه شورای کارکنان در هفته ی جاری تاکید و از تلاش های معاونین و مسئولین ستادی در تشکیل کمیته رفاه و صندوق تعاونی کارکنان و برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان و شهرستانها تقدیر کرد.
 
*************************

قضاوت داوران و ناظرین فوتبال استان کهگیلویه بویراحمد در لیگ برتر و دسته دوم باشگاههای کشور

قضاوت داوران و ناظرین فوتبال استان کهگیلویه بویراحمد در لیگ برتر و دسته دوم باشگاههای کشور

رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد از قضاوت داوران و ناظر فوتبال استان در لیگ های برتر و دسته دوم باشگاههای کشور خبر داد.

 
مـــهدی صـــفایی ،رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان از قضاوت یک کمک داور ویک داور در لیگ برتر فوتبال باشگاهای کشور وناظر فوتبال استان در لیگ دسته دوم باشگاههای کشور خبر داد.
صفایی ،رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان افزود:دیدار حساس تیم های پارس جنوبی جم و استقلال تهران از بازیهای معوقه هفته ی 23 لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور را کمک داور و داور ملی فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد قضاوت می کنند .
رئیس دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه بویراحمد ادامه داد:حمید رضا افشون بعنوان کمک داور دوم و روح الله شریفی بعنوان داور چهارم بازی تیم های پارس جنوبی جم و استقلال تهران را قضاوت می کنند.
این مقام مسئول در دپارتمان داوران فوتبال استان تصریح کرد:بازی تیم های پارس جنوبی جم واستقلال تهران روز دوشنبه 6مرداد ماه و از ساعت 20 و 30 دقیقه در شهر جم استان بوشهر برگزار می شود و طبق ابلاغ کمیته داوران
فدراسیون فوتبال کشور،پیام حیدری از همدان بعنوان داور ،فرهاد مروجی از فارس بعنوان کمک داور اول و حمید رضا افشون از کهیگلویه وبویراحمد بعنوان کمک داور دوم و روح الله شریفی داور ملی فوتبال استان بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند. رحیم رحیمی مقدم ناظر داوری این بازی است .
صفایی ،دپارتمان داوران فوتبال استان از انتخاب صفدر احمدی ناظر داوری فوتبال استان و کشور در بازی تیم های ملی حفاری اهواز و مس شهر بابک از هفته ی 23 لیگ دسته دوم باشگاههای کشور خبر و افزود:این بازی روز یک شنبه 5مرداد ماه در شهر اهواز و استادیوم تختی برگزار و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور هادی علی نیافر بعنوان داور ،کورش صارمی و مسعود مرادی بعنوان کمک داور و آیت صادقی بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند.

*************************

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد:

رئیس هیات اسکیت استان رئیس انجمن اسکیت رولبال کشور شد

 رئیس هیات اسکیت استان رئیس انجمن اسکیت رولبال کشور  شد

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد گفت :طی حکمی به امضای رئیس فدراسیون اسکیت کشور ،احسان بهرامی رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد بعنوان رئیس انجمن اسکیت رولبال کشور منصوب شد.

 
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این انتصاب افزود:
در این حکم که به امضای بهمن محمد رضایی رئیس فدراسیون اسکیت کشور رسیده آمده است :
جناب آقای احسان بهرامی
نظر به تعهد، تخصص و توانمندی جنابعالی نسبت به مسایل و امور اسکیت رولبال و چشم انداز مورد انتظار آن، به عنوان رئیس انجمن اسکیت رولبال منصوب می شوید.
امیدوارم با اتکا به فضل الهی و بهره گیری از توانمندی ها و ایده های نو، ارزیابی روند امور و ارایه راهبردها و راهکارهای لازم برای تحول رشته اسکیت رولبال و ارتقای جایگاه این رشته در مجامع بین الملل ، فدراسیون اسکیت را یاری فرمایید.
 
بهمن محمد رضایی
رئیس فدراسیون اسکیت

*************************

رئیس هیأت قایقرانی استان کهگیلویه و بویراحمد:

سال ۹۸ سالی پر از موفقیت برای هیأت قایقرانی استان بود

 سال ۹۸ سالی پر از موفقیت برای هیأت قایقرانی استان بود

گنجی رئیس هیات قایقرانی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فعالیت‌های این رشته در سال 98 گفت: برنامه‌های بسیار متنوعی در سال گذشته داشتیم و به نظرم اکنون هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد از فعال‌ترین هیات‌های قایقرانی کشور است.

 
سید احمد گنجی ،رئیس هیات قایقرانی استان با بیان این خبر ، سال 98 را سال پرکاری برای هیات کهگیلویه و بویراحمد دانست و عنوان کرد:میزبانی اردوها و مسابقات مهمی را در سال گذشته برعهده داشتیم که با رضایت شرکت کنندگان و مسئولین فدراسیون قایقرانی همراه بود و به امید خدا این کار را در برنامه های پیش رو نیز ادامه خواهیم داد.
گنجی ،رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد افزود:در سال گذشته اولین مرحله کمپ گسترش اسلالوم را میزبانی کردیم ،2 مرحله اردوی تیم ملی کانوپولو آقایان، دوره مربیگری کانوپولو برای بانوان و آقایان، 7 مرحله اردوی اسلالوم پسران و 1 مرحله اردوی اسلالوم دختران را در استان برگزار کردیم و آمادگی داریم اردوهای پیش رو را نیز میزبانی کنیم.
رئیس هیات قایقرانی استان افزود: در کنار این برنامه ها ، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم در آبهای آرام برای اولین بار در 2 بخش بانوان و آقایان رقم خورد که باعث افتخار هیات بود که در این رقابت ها قایقرانان استان موفق به کسب 4 مدال رنگارنگ شدند.
گنجی اظهار داشت: علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در بحث خرید تجهیزات و هم اعزام‌ها به هیات قایقرانی کمک‌هاو همکاری زیادی داشتند، با همکاری علوی یک دستگاه ارگومتر شبیه‌ساز پاروزنی بالغ‌بر ۶۵ میلیون تومان خریداری شد تا در شرایطی که برف و هوا سرد است و ورزشکاران نمی‌توانند قایقرانی کنند با این دستگاه تمرین ‌کنند و نیاز به آب و قایق هم ندارند.
وی بیان داشت : از مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد که حامی اصلی و تاثیرگذار قایقرانی است و با مدیریت توانمند قایقرانی به موفقیت های چشمگیری رسیده تشکر ویژه دارم.
رئیس هیات قایقرانی استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص ظرفیت های موجود در استان کهکیلویه و بویراحمد ابراز داشت :در رشته های مختلف در استان پتانسیل هایی وجود دارد که بیشتر آن ها را شناسایی و فعال کردیم و باید از حمایت فدراسیون در این جهت قدردانی داشته باشم.رئیس فدراسیون شخصا در یاسوج حضور پیدا کردند و با مذاکراتی با استاندار داشتند زمینه ها را برای فعالیت بیشتر قایقرانی فراهم کردند.
وی بر رونق و توسعه ورزش و رشته قایقرانی در استان تاکید وگفت : ورزش قایقرانی جنبه تفریحی و توریستی دارد ، موجب جذب توریسم ورزشی از استان های همجوار می شود و باعث رونق اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد می شود.
گنجی در خصوص برنامه های پیش روی هیات نیز اظهار کرد: امیدارم بتوانیم روند رو به رشد هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد را در سال پیش رو ادامه دهیم و حداکثر استفاده را از پتانسیل موجود در قایقرانی استان داشته باشیم و با حمایت فدراسیون و اداره کل این رشته را به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم.
رئیس هیات قایقرانی استان در پایان در خصوص شرایط پیش آمده توسط شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: شرایط سختی است که البته برای همه مردم در سراسر جهان یکسان است. ما هم در قایقرانی استان تلاش می‌کنیم با رعایت توصیه‌های بهداشتی و حمایت از تمرینات خانگی ورزشکاران به تسریع بهبود شرایط در این برهه کمک کنیم تا با از بین رفتن ویروس کرونا برنامه‌هایمان را ادامه دهیم.

*************************

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.