گروه: اخبار استان خبر: 161730 / تاریخ انتشار : 1399/5/12 ساعت : 17:19

انصراف «محمدحسین لطیفی» از کارگردانی «بوقلمون»/ تصویربرداری سریال در تهران و گیلان

تهیه کننده سریال «بوقلمون» گفت: «محمدحسین لطیفی» به دلیل کارگردانی یک سریال دیگر از گروه ما جدا شد و این روزها مشغول رایزنی با چند کارگردان کمدی برای کارگردانی این سریال هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس «نعمت چگینی» تهیه کننده سریال «بوقلمون» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، گفت: امیرعباس پیام و کریم خودسیانی در حال نگارش متن های این سریال 30 قسمتی هستند و مدتی است حسن وارسته نیز از گروه نویسندگان ما جدا شده است.

وی با اشاره به تغییر کارگردان این سریال نیز بیان داشت: محمدحسین لطیفی به دلیل کارگردانی یک سریال دیگر از گروه ما جدا شد و این روزها مشغول رایزنی با چند کارگردان کمدی برای کارگردانی این سریال هستیم و ترجیح مان بر این است تا از کارگردانی به نام و شناخته شده در این ژانر استفاده کنیم. 

این تهیه کننده همچنین عنوان داشت: اگر برنامه ریزی هایمان طبق روال پیش رود تا پایان امسال سریال را مقابل دوربین خواهیم برد.

وی درباره لوکیشن های سریال «بوقلمون» نیز افزود: اغلب لوکیشن ها در تهران قرار دارند و بخشی هم در گیلان مقابل دوربین می بریم. 

در یک خطی داستان این سریال آمده است که: یک مرکز پرورش بوقلمون که محل درآمد وامرار معاش چندین خانواده است، پس از مصدومیت، مدیر و گرداننده آن دچار مشکل می شود. بنابراین تمام کسانی که از این مجموعه تولیدی و اقتصادی نفع می برند، باید اختلافاتشان را کنار گذاشته،  دست به دست هم دهند تا این مجموعه را فعال وسرپا نگه دارند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.