گروه: اخبار استان خبر: 161781 / تاریخ انتشار : 1399/5/13 ساعت : 17:07
فرماندار بهمئی خبر داد:

شیوع کرونا در بهمئی کنترل شد

فرماندار شهرستان بهمئی از کنترل شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت :مردم و مسئولان موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛نشست  ستاد مبارزه با کرونای شهرستان بهمئی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و در مان شهرستان برگزار شد.

 

فرماندار بهمئی در این نشست با تاکید بر لزوم عمل به پروتکل های بهداشت و سلامت اعلامی از سوی وزارت بهداشت و درمان،از مسئولان خواست در اجرای این پروتکل ها پیشتاز باشند.

 

 

حکمت اله سنایی تصریح کرد:در صورتی که مسئولان ادارات ما خود به دستورالعمل ها پایبند باشند،مردم هم با تبعیت از آنها همراهی می کنند.

 

وی افزود:ما تاکنون نشست های متعددی در راستای مبارزه با کرونا در شهرستان برگزار کردیم،واقعیت این است که وضعیت شهرستان ما در این راستا مطلوب نیست  و به نوعی می توان گفت بیماری در شهرستان تحت کنترل ماست.

 

فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد:مسئولان ما سعی کنند از ماسک استفاده کنند،در مراسمات عزا و شادی حضور نداشته باشند.

 

 

سنایی گفت: در یک ماه اخیر نزدیک به 6 مراجعه مردمی داشتم که برای برگزاری مراسمات عروسی و عزا اجازه می خواستند اما بنده به دلیل شرایط متاثر از کرونا به آنها اجازه برگزاری مراسم ندادم ؛مردم خوب همراهی می کنند،مراسمات ختم به خصوص به نسبت گذشته کم رنگ تر و خلوت تر شده است که این همراهی جای تقدیر و تشکر دارد.

 

وی با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی،گفت:ممکن است یک ماسک زدن به ظاهر ساده بتواند برای مدتی زنجیره انتقال کرونا را قطع کند، هم مردم و هم مسئولان وظیفه دارند در راستای حفظ سلامت جامعه به این دستورات عمل کنند.

 

فرماندار بهمئی در پایان گفت:در ماه اخیر دو بازرسی از سطح ادارات شهرستان داشتم که خوشبختانه ادارات ما به خوبی بحث فاصله گذاری هوشمند و سایر پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.