گروه: اخبار استان خبر: 161871 / تاریخ انتشار : 1399/5/15 ساعت : 10:24

شباهت فرودگاه کیش با غلامرضا تاجگردون!+تصاویر

فرودگاه کیش در حالی به تازگی " عنوان بین المللی " را دریافت کرده که چندین سال است این نام در تابلوی این فرودگاه وجود دارد شباهت هایی با ماجرای عنوان " دکتر" برای غلامرضا تاجگردون دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بیش از چندین سال بود که مردم گچساران نماینده شهر خود را دکتر خطاب می‌کردند و بنرهایی هم با لقب “دکتر” در سطح شهر منتشر می‌شد. غلامرضا تاجگردون با لقب “دکتر” دوره‌های نهم و دهم را در مجلس سپری کرد. در دوره یازدهم اوضاع که بیخ پیدا کرد به یک باره گفت که مدرکم مورد تایید وزارت علوم نیست!!

 

چندین سال است که فرودگاه کیش به اسم یک فرودگاه “بین‌المللی” شناخته می‌شود، حتی تابلو این فرودگاه نیز پیشوند “بین‌المللی” دارد. حالا در جلسه هیئت وزیران مورخ ۵ مرداد ۹۹ فرودگاه کیش به عنوان فرودگاه بین المللی تعیین شد!

 

اعتبارنامه تاجگردون در مجلس دوازدهم رد شد و یکی از مواردی که نمایندگان به آن اعتراض داشتند مدرک دکترای نماینده سابق گچساران و باشت بود اما اینجا برای اخذ عنوان “بین‌المللی” یک افتخار ثبت ‌شد و کسی نمی‌پرسد چرا تا به‌حال این عنوان در تابلوی فردگاه و متن و تیتر خبرها در منطقه آزاد کیش و حتی سایت فرودگاه کیش وجود داشته است؟

 

چنین اتفاقی برای مونسان نیز رخ داد. بعد از چندین سال که او در کیش دکترمونسان خطاب و نوشته می‌شد، بعد از انتصابش در ریاست میراث فرهنگی و گردشگری کشور مشخص شد که هنوز مدرک دکترایش را نگرفته است!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.