گروه: اخبار استان خبر: 161938 / تاریخ انتشار : 1399/5/17 ساعت : 11:01

پیام‌تبریک مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه وبویر احمد به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

امیر رئوف در پیام خود به مناسبت روز خبرنگار گفت: 17 مرداد، روز پاسداشت حامیان و نگاهبانان حقیقت و روز تکریم بیدار انسان های صاحب کمالی است که چشم بیدار و زبان گویای جامعه به شمار می آیند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امیر رئوف مدیرکل صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
روز خبرنگار، روز پاسداشت حامیان و نگاهبانان حقیقت و روز تکریم بیدار انسان های صاحب کمالی است که چشم بیدار و زبان گویای جامعه به شمار می آیند، این مناسبت فرصتی است برای دوباره اندیشیدن به جهانی که در آن زیست می کنیم و رسالتی که ما اصحاب رسانه در این عصر که عصر سیطره رسانه ها است به عهده داریم .


در عصر ارتباطات هر لحظه هزاران پیام تلخ و شیرین دست به دست می شود ، که گاه هر کدام سرنوشت ملتی را دگرگون می کند و خالق این پیام ها کسی نیست جز «خبرنگار» که اگر اندیشه اش خدایی شد و حق گویی و حق جویی را فریضه دانست قسم به قلمش و آنچه می نویسد رواست و اگر غیر از این شد چه بسا تباهی و نابودی نسل ها ره آورد تلاش اومی شود.

روز خبرنگار در کشور ما با یاد و نام شهیدی شاهد و حماسه نگاری از جان گذشته شهید محمود صارمی نامگذاری شده است، خبرنگاری که آخرین پیام خود را با خون نوشت و امضاء کرد. همانند همه کسانی که جان عزیر بر سر عقیده و آرمان خویش گذاشته اند و رستگار شدند.


این روز مبارک به پاک اندیش انسان های آزاده ای که ردای خبرنگاری برتن کرده و به آن افتخار می کنند و خود پاسدار حرمت قلم هستند صمیمانه تبریک می گویم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.