گروه: اخبار استان خبر: 161944 / تاریخ انتشار : 1399/5/17 ساعت : 13:22
فرمانده سپاه فتح:

خبرنگاران نماد راستین تعهد، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند

سردار خرم دل در پیام تبریک خود به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران به راستی نماد راستین تعهد، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند و برای عینیت بخشی به “نون والقلم مایسطرون” شبانه روز در حال تلاش و خدمت اند که باید قدردان این افسران جنگ نرم باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز بزرگداشت مقام شامخ خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک  گفت و یاد و خاطره شهدای رسانه را گرامی داشت.

متن پیام سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است :


بسمه تعالی
گزارشگری و خبررسانی، یک حرفه ی با ارزش است. (مقام معظم رهبری)


هفدهم مرداد یادآور سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تمامی مجاهدانی است که در عرصه قلم و اندیشه جان شیرین خود را برای برافروختن چراغ آگاهی و اطلاع رسانی فدا کردند.


خبرنگاران به راستی نماد راستین تعهد، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند و برای عینیت بخشی به “نون والقلم مایسطرون” شبانه روز در حال تلاش و خدمت اند که باید قدردان این افسران جنگ نرم باشیم.


در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی از دوران هشت سال دفاع مقدس تا دفاع از حرم آل الله و جبهه مقاومت و هر جایی که نیاز باشد خبرنگاران و اصحاب رسانه با عشق، ایثار و از خود گذشتگی صحنه هایی به یاد ماندنی را در تایخ این مرز پرگهر ثبت و ضبط می کنند.


اینجانب یاد و خاطره شهدای خبرنگار به ویژه شهید خداعفو عبدیانی؛ شهید رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد را گرامی داشته و فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه ی خبر و اطلاع رسانی تبریک می گویم و از خداوند متعال برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.