گروه: اخبار استان خبر: 161950 / تاریخ انتشار : 1399/5/18 ساعت : 13:39

بلاتکلیفی آموزش و پرورش دهدشت و آزمون های پیش رو

آموزش و پرورش دهدشت با تغییر مدیریت و سرپرستی یکی از معاونینش در آستانه دو آزمون سخت قرارگرفته که یکی از این آزمون ها کنکور سراسری و آزمون کارشناسی ارشد است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها در حالی آزمون کارشناسی ارشد در شهرستان کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد که اطلاع رسانی رسمی از سوی مسئولان برگزاری و همچنین نشست های هماهنگی جهت برگزاری آن در شهرستان برگزار نشد.

 

آموزش و پرورش دهدشت با تغییر مدیریت و سرپرستی یکی از معاونینش در آستانه دو آزمون سخت قرارگرفته که یکی از این آزمون ها کنکور سراسری و آزمون کارشناسی ارشد که تا اینجا نقاط قوت و ضعف این اداره در آزمون کارشناسی ارشد از همه پوشیده شده و اطلاع چندانی از نحوه برگزاری، خواسته های داوطلبین و نظراتشان در مورد کیفیت برگزاری مطرح نشده است.

 

یکی از دلایل این پنهان کاری ها عدم اطلاع رسانی به رسانه ها جهت تهیه گزارش از محل های برگزاری این آزمون سراسری است که در آزمون های قبلی نیز این ضعف از سوی نهادهای برگزاری وجود داشته است.

 

آزمون دیگری که رو در روی متولیان امر آموزش شهرستان کهگیلویه است، آغاز سال جدید تحصیلی و چالش های پیش روی آن است که مشخص شدن تکلیف رئیس آموزش و پرورش می تواند در برنامه ریزی ها و مدیریت بهتر، این اداره را کمک کند.

 

گفتنی است که متولیان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در شهرستان کهگیلویه در شهر دهدشت ، اداره آموزش و پرورش دهدشت و دانشگاه آزاد اسلامی بودند که آزمون خواهران توسط آموزش و پرورش و برادران توسط دانشگاه آزاد برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.