گروه: اخبار استان خبر: 161952 / تاریخ انتشار : 1399/5/18 ساعت : 16:20
رئیس گشت سیار تعزیرات حکوکتی استان مطرح کرد:

پلمپ 71 واحدصنفی متخلف در 30 روز گذشته

رئیس گشت سیار تعزیرات حکوکتی کهگیلویه و بویراحمد از پلمپ 71 واحد صنفی متخلف در استان خبر داد و گفت ؛ در 1ماه گذشته 983 بازرسی از واحد های صنفی انجام شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رسانه تاثیرگذارترین قشر در جامعه است که با پیگیری سوژه های مردمی و مطالبه از مسولان می تواند نقش مهمی در رفع مشکلات جامعه به همراه داشته باشد.

 

امروزه رسانه ها به عنوان یار ویاور مردم هستند که با پیگیری مشکلات در سطح شهرها و روستاها با همراهی و همکاری خوب مسئولان این مشکلات یکی پس از دیگری رفع شده و باعث خرسندی مردم شده است.

 

بدنبال پیگیری های صبح زاگرس از سوژه های درخواستی مردم آخرین آمار بازرسی های واحد های صنفی را از یوسف نامجو رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد جویا شدیم.

 

یوسف نامجو رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  در خصوص آخرین آمار و عملکرد گشت مشترک تعزیرات حکومتی به همراه دستگاه های نظارتی گفت: از تاریخ 12 تیر 99 تا 14 مرداد 99 که صد اکیپ گشت زنی در شهرستان های استان داشته ایم که تعداد 983 بازرسی انجام شده است.


 
وی در ادامه با بیان اینکه در این بازرسی هابرای 367 واحد صنفی دارای تخلف پرونده  تشکیل شده است گفت : 71 واحد پلمپ شده اند.

 

رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی افزود: به 419 واحد صنفی نیز تذکرات لازم داده شده و تعداد 126 واحد صنفی بدون تخلف در این بازرسی ها داشته ایم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.