گروه: اخبار استان خبر: 162189 / تاریخ انتشار : 1399/5/24 ساعت : 04:30

مجید حسینی- سمپدوریا؛ یک شایعه باورنکردنی(عکس)

چند وقتی است که صحبت های زیادی پیرامون پیشنهاد یک باشگاه ایتالیایی به مجید حسینی مطرح می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رسانه های ورزشی در ترکیه چند وقتی است پیرامون یک پیشنهاد بزرگ برای مجید حسینی مدافع ایرانی ترابوزان مطالبی را منتشر می کنند. نخستین بار یک ماه پیش بود که «بوراک ذیهنی» خبرنگار روزنامه گازتا دامگا ترکیه خبر از پیشنهاد 2 میلیون یورویی سامپدوریا برای حسینی داد.


طبق گفته های این خبرنگار، پیشنهاد اولیه این باشگاه ایتالیایی توسط مدیران ترابوزان رد شده و آنها اعلام کرده اند که ارزش این مدافع، بیشتر از این مبلغ است.

 

 

 

 

 


در طی یکی دو روز اخیر مجددا اخبار پیشنهاد سامپدوریا به مجید حسینی در اکثر رسانه های ترکیه منتشر شد و گویا «احمد آقااوغلو» مالک باشگاه ترابوزان اعلام کرده با دریافت مبلغ 5 میلیون یورو راضی به انتقال حسینی به ایتالیا می شود هر چند ممکن است مقداری نیز به سامپدوریا تخفیف بدهند.


در رسانه های غیرمعتبر و محلی ایتالیا نیز به پیشنهاد سمپدوریا به حسینی اشاره شده است. رسانه محلی Genova 24 در خصوص نقل و انتقالات سامپدوریا مطلبی را به رشته تحریر در آورده که در مورد یکی از گزینه های مدنظر این باشگاه، به نام مجید حسینی اشاره کرده است. 

 

 

 


این رسانه نوشته است: «این روزها نام های عجیب و غریبی در اطراف باشگاه سامپدوریا شنیده می شود که یکی از آنعا مجید حسینی مدافع مرکزی تیم ترابوزان اسپور ترکیه است. بازیکن متولد 1996 که سابقه 13 بازی در تیم ملی ایران، از جمله 3 بازی در جام جهانی را روسیه را در کارنامه دارد، از گزینه های تیم سامپدوریا است.»


همچنین رسانه طرفداری Sampnews24 که به انتشار اخبار مربوط به باشگاه سامپدوریا می پردازد در این زمینه نوشته است: «سامپدوریا از سال 2018 بر روی مجید حسینی نظر داشته است و اکنون باشگاه ترکیه ای حاضر به فروش مدافع خود است.»

 

 

 


طبق گفته این رسانه، «باشگاه ایتالیایی سامپدوریا سال 2018 به خرید حسینی نزدیک بوده و این باشگاه سعی داشته او را از ترابوزان اسپور خریداری کند. سامپدوریا متقاعد شده بود که بر روی حسینی تمرکز کند و او را به خدمت بگیرد. حسینی در 57 دیدار برای ترابوزان اسپور به میدان رفته و در مجموع 2 گل و یک پاس گل داده است. در این فصل از حسینی کمتر استفاده شده و باشگاه ترکیه ای آماده فروش اوست.»


اما در هیچ کدام از رسانه های ایتالیایی، از مبلغ پیشنهادی تیم ایتالیایی چیزی گفته نشده و نکته دیگر اینکه رسانه هایی اخبار مربوط به حسینی را پوشش داده اند که از لحاظ صحت اخبار، اعتبار پایینی دارند. یکی از هواداران سامپدوریا در توئیتر و در خصوص شایعات پیوستن حسینی به این باشگاه ایتالیایی، با خطاب قرار دادن «آلفردو پدولا» خبرنگار روزنامه گازتا دلواسپورت، صحت و سقم شایعات پیوستن حسینی به سامپدوریا را جویا شده است و شاید همین که از منابع رسمی و معتبر در مورد این پیشنهاد خبری منعکس نشده، باعث شده هواداران سامپدوریا نیز درخصوص این پیشنهاد دچار تردید باشند.

 

 

 


سامپدوریا در حال حاضر 7 مدافع هم پست با مجید حسینی را در لیست خود دارد که البته قرارداد مایو یوشیدا مدافع ژاپنی این تیم به اتمام رسیده است ولی 6 مدافع دیگر این تیم، با سامپدوریا قرارداد دارند. 


از مهمترین مدافعینی که در سامپدوریا حضور دارند می توان به «جیسون موریو» مدافع سابق تیم های اینتر، بارسلونا، والنیسا و سلتاویگو اشاره کرد که به تازگی و با قراردادی 3 ساله به دیگر تیم شهر جنوا یعنی سامپدوریا پیوسته است. او 28 بار برای تیم ملی کلمبیا بازی کرده است.

 

 

 

 

 

عمر کولی مدافع 191 سانتی متری و اهل گامبیا که این فصل 31 بار برای سامپدوریا به میدان رفت، از دیگر مدافعین مهم این تیم است که 2 سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد. او 30 بازی در رده های ملی مختلف گامبیا بازی کرده است.

 

 

 

 

 

جولیان چابوت آلمانی، دیگر مدافع سامپدوریاست که سال گذشته و با قراردادی 5 ساله از خرونینخن و با مبلغ 3.7 میلیون یورو به این تیم پیوست. مدافع 22 ساله و 195 سانتی، در این فصل 9 بار برای تیمش به میدان رفت. چابوت در تیم های زیر 17 سال، زیر 19 سال، زیر 20 سال و زیر 21 سال تیم ملی آلمان سابقه بازی دارد. 

 

 

 

 


لورنزو تونلی بازیکن 30 ساله و کهنه کار ایتالیایی، دیگر مدافع سامپدوریاست. تونلی که دائما بین ناپولی و سامپدوریا در تردد بوده است، فصل گذشته 9 بار در سری آ برای تیمش به میدان رفت. او نیز 2 سال دیگر با سامپدوریا قرارداد دارد.

 

 

 


الکس فراری و لورنسو سیمیچ دیگر مدافعین این باشگاه ایتالیایی هستند که به ترتیب 3 و یکسال دیگر با سامپدوریا قرارداد دارند.


به هر حال باید دید با این حجم از ترافیک در خط دفاعی سامپدوریا، آیا این باشگاه ایتالیایی واقعا برای جذب مجید حسینی مصمم است یا اخباری که منشأ آن در ترکیه بوده، بیشتر شایعاتی پیرامون این مدافع ایرانی است.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.