گروه: اخبار استان خبر: 162618 / تاریخ انتشار : 1399/6/2 ساعت : 20:26

بازدید میدانی شهردار دوگنبدان و خبرنگاران از پروژه های عمرانی / پروژه های پربار شهرداری برای آینده بام نفتی ایران+تصاویر

عصر امروز شهردار دوگنبدان به همراه خبرنگاران از پروژه های مهم این شهر بازدید کردند؛ پروژه هایی که به گفته مسعود ظفری بیشتر آن ها از اعتبارات داخلی شهرداری هزینه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز شهردار دوگنبدان به همراه خبرنگاران از پروژه های مهم این شهر بازدید کردند.

شهردار دوگنبدان گفت:۱۲پروژه با اعتبار ۶۲۴میلیارد ریال در هفته دولت از اعتبارات داخلی و استانی کلنگ زنی و بهره برداری خواهد شد.

 

مسعود ظفری بیان کرد: معتقدم که هر لیوانی ظرفیتی دارد؛با توجه به نوع بافت شهرستان و طولی بودن شهر بلوارهای متعددی برای دسترسی بهتر شهروندان دیده شد از جمله بلوار شهید پناهپوری که از جمله این بلوارهاست.


ظفری افزود: در شهر خطی گچساران بلوارهای دیگری همچون بلوار اندیشه در سنوات قبلی نیز افتتاح شد و بلوار شهید پناهپوری بیش از ۵کیلومتر است که گره های ترافیکی زیادی را در این نقطه از شهر باز خواهد کرد.


شهردار دوگنبدان ادامه داد: این اتفاقی که در ادوار گذشته افتاده این است که بلوارهای متعددی برای در آمدن از  بن بست های ترافیکی در این شهر دیده شده است.

 

وی اظهار کرد: پروژه بلوار شهید پناهپوری موازای با بلوار اصلی شهر از ابتدای باغ فردوس تا کوچه یازدهم شمالی کوی کارکنان دولت با اعتبار ۲۶۵میلیارد ریال خواهد بود که در هفته دولت تا کوچه سوم به بهره برداری خواهد رسید.
 


ظفری در ادامه تصریح کرد:پروژه کمربند سبز نیز از باغ فردوس تا کوچه ۱۱شمالی کارکنان از دیگر طرح هاست که هم برای جلوگیری از خطرات سیلاب ها ، هم بحث زمین خواری و احداث فضای سبز است که طبق برنامه حدود ۶۷هزار اصله درخت در  طرح کمربند سبز سطح شهرگچساران اجرایی خواهد شد، سرانه فضای سبز در سطح شهرستان گچساران حدود ۱۲/۸متر در حال حاضر است.


وی در ادامه گفت: پارک تپه ای امید با مساحت ۴و نیم هکتار از منابع داخلی شهرداری با اعتبار ۴میلیارد تومان از دیگر پروژه های است که در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد که در کمترین زمان ممکن تلاش داریم جهت بهره برداری شهروندان عزیز به بهره برداری برسد مکان احداث پارک در ابتدای بلوار اندیشه (جاده پازنان)خواهد بود.


ظفری افزود: فاز دوم بلوار اندیشه از جاده پازنان تا تپه افتابگردان خواهد بود که تلاش داریم در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد که اعتبار پروژه ۳میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری خواهد بود.


ظفری در ادامه اظهار کرد:بزودی آیین کلنگ زنی احداث ساختمان جدید شهرداری با ۲هزار ۶۰۰ مترمربع در چهار طبقه را خواهیم داشت،هر چند ساختمان فعلی شهرداری بسیار قدیمی است و مشکلاتی هم دارد که احداث ساختمان جدید نیز با اعتباری حدود ۱۵میلیارد تومان خواهد بود.


شهردار دوگنبدان اظهار کرد:بنابراین درادامه پروژ ها نیزساماندهی بلوار ورودی شهر به نام "شهید سردار حاج قاسم سلیمانی"را خواهیم داشت که از پلیس راه تا میدان ورودی شهر (شهید امیدبخش)برآورد حدود ۵کیلومتر است که دو میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان اعتبار خواهد بود، ساماندهی ها هم شامل اجرای خاک نباتی،شبکه آب،کاشت نهال،جدول گذاری،رفرژ و روشنایی وسط بلوارو... است.وی افزود:متاسفانه چندین انبار ضایعاتی در ورودی شهرستان گچساران معضلات و آلودگی بصری ایجاد می کنند و بنابراین به نوعی سرقت ها را نیز به تبع در سطح شهرستان نیز افزایش داده اند که در بسیاری از موارد تخریب مبلمان شهری توسط برخی افراد نیز در پی داشته است.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.