گروه: اخبار استان خبر: 162808 / تاریخ انتشار : 1399/6/7 ساعت : 17:23
در خطبه های نماز جمعه دهدشت عنوان شد :

واکنش امام جمعه به بلاتکلیفی شهرداری در دهدشت/بوی تعفن و زباله شهر را گرفته/ هشدار وحدانی فر در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات

امام جمعه دهدشت در نماز جمعه این شهر به بلاتکلیفی وضعیت این شهر واکنش نشان داد و گفت : مگر این شهر, شهر شیعه نیست ،آقای استاندار تا کی باید این شهر بلاتکلیف باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز احجت الا سلام و المسلمین وحدانی فر در خطبه های نماز جمعه به برخی از مشکلات شهر اشاره و مسیولین امر را مورد خطاب خود قرار داد و همچنین تذکراتی را عنوان کرد.

 
امام جمعه دهدشت با ابراز گلایه نسبت به برخی از مسیولین گفت: ما در ماه محرم امام حسین (ع) هستیم ودر این شهر شیعه هیچ بویی از محرم نیست. همه مردم در این ایام پرچم مشکلی بر سر در خانه ها بزنند.
 
 
 وحدانی فر با تذکر به شورای شهر و شهرداری دهدشت گفت: آقایان در شهرداری و شورای شهر چه می کنند مگر یکی از وظایف شما فضای سازی شهر نیست, چرا به وظایفتان پایبند نیستید؟
 

امام جمعه دهدشت اضافه کرد: وضعیت بهداشت شهر اسف‌بار است بوی تعفن همه را برداشته شهر تبدیل به زباله دان شده است تا کی باید صبوری کرد و نگفت!
 
 
وی اضافه کرد: برخی از افراد اندازه نگه دارند چرا که بنده با کسی تعارف ندارم و تا فضا به جای بدی نرسد من اینگونه حرف نمی زنم.
 
 
وحدانی فر گفت: مگر این شهر, شهر شیعه نیست چرا کار را به جایی می رسانید که این مسایل در تریبون نماز جمعه مطرح شود؟آقای استاندار تا کی باید این شهر بلاتکلیف باشد؟ تا کی باید صبوری کرد و نگفت و در جلسات خصوصی مطرح کرد؟
 
 
امام جمعه دهدشت با بیان اینکه مشکلات شهری را چندین بار تلفنی و حضوری به متولیان تذکر دادم، اما گوش کسی بدهکار نبود، گفت: تا زمانی که فضا به وضع نامظلوب نرسد مسائل را به خطبه‌های نماز نمی‌کشانم، اما می‌بینم فضاسازی شهر در شان حکومت شیعی و شهر متدین با سابقه فرهنگی و مذهبی بلادشاپور نیست برخی ادارات هم به خود اجازه ندادند پارچه مشکی بر سردرب نصب کنند.
 
 
گفتنی است بالغ بر دوماه است که شهردهدشت شهردار ندارد و شورای این شهر پیشنهاد خود را برای تصدی این امر به صورت مکتوب به استانداری کهگیلویه و بویر احمد اعلام کرده است.
 
 
وحدانی‌فر بی‌توجهی شورای عالی فضای مجازی نسبت دغدغه رهبر انقلاب مبنی بر راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را هشدار داد و با بیان اینکه تا کی قرار است دشمنان برای ما پیام رسان تولید کنند و اطلاعات کشور در اختیار ان‌ها قرار گیرد گفت: فضای مجازی بی در و پیکر اختیار مدیریتش در داخل نیست امنیت اطلاعاتی در شبکه‌ها وجود ندارد سران قوا باید تصمیم بگیرند.
 
 
وی با بیان اینکه کسی با فضای مجازی مخالف نیست بلکه با این که جوانان این مرز و بوم می‌توانند کاری کنند، ولی شورای عالی فضای مجازی همکاری ندارد، اضافه کرد: تا کی آقایان توجه نکنند و فضای مجازی بر فکر جان و مال و ناموس شیعه حکومت کند این‌ها بی‌تدبیری نیست بی عرضگی برخی مسؤولانی است که اهتمام ندارند.


وحدانی‌فر همچنین با اشاره به اینکه استکبار جهانی رسانه‌های خود را به میدان آورده است، اما نقشه‌هایش در شورای امنیت و مکانیزم ماشه موفق نبود، گفت: البته شیطان به اقتضای ذاتش شیطنت می‌کند علیرغم همه این‌ها دنبال این است که پرونده ایران را در آژانس بین‌المللی فعال کند.


وی هفته دولت را یادآور شد و ضمن تبیین نکاتی از رهبر انقلاب در ویدوکنفرانس با دولتمردان با بیان اینکه سال پایانی دولت است و می‌توان به وعده‌ها عمل کرد، افزود: در حوزه اقتصاد اولین مسئله اشتغال و تولید ملی و مقابله با تورم است.


وحدانی‌فر ادامه داد: مشکلات کشور را به تحولات خارجی ربط می‌دهند و معطل نتایج انتخابات فلان کشورند کشور را نباید معطل تحریم کرد
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.