گروه: اخبار استان خبر: 162900 / تاریخ انتشار : 1399/6/11 ساعت : 17:59
وقتی رسالت رسانه به بار می نشیند:

تاثیرگذاری خبرلنده واجرایی شدن ساخت پل روستای سرتنگ ازادی+تصاویر

امروزه رسانه به عنوان مهمترین ابزار توسعه در جامعه محسوب می شود که تاثیرگذاری آن و پیگیری مطالبات مردمی و همراهی مسئولان باعث رفع خیلی از مشکلات خواهدشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، رسانه به عنوان یکی از مهمترین رکن جوامع بشری در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه است که رسالت سترگی در نهادینه کردین اطلاع رسانی دارد.

در طول سال های گذشته رسانه خبری خبرلنده با پرداختن به سوژه های مختلف و رسانه ای کردن برخی مطالبات مردم و با حسن توجه مسولان ادارات و نهادها توانسته ضمن انجام  رسالت مطالبه گرایانه خویش عملکرد شایسته مسئولان و متولیان مربوطه را نیز به تصویر بکشد.

پل ارتباطی روستای سرتنگ آزادی از توابع بخش موگرمون بیش از 10سال به فراموشی سپرده شده بود که این مطالبه مهم روستانشینان در چندین گزارش خبری مورد توجه قرار گرفت که با پیگیری های صورت گرفته از سوی فرماندار، بنیاد علوی و راهداری شهرستان لنده امروز این مطالبه به ثمر نشست و عملیات اجرایی تکمیل این پل با دال گذاری و مسقف کردن آن در حال اجرایی شدن است.

خبر مربوط به گزارش بالا  با موضوع:پل های روستایی که افتتاح نشده عمرشان به سرآمد/ نابودی پول بیت المال در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر را می توانید در زیر (اینجا) بخوانید.

بدون شک با تکمیل این پل در فصل زمستان دیگر شاهد بروز مشکلات عدیده ای برای ساکنین روستاهای پایین دست منطقه موگرمون به خصوص روستای سرتنگ آزادی نخواهیم بود.

 

بدو شک تاثیرگذاری رسانه خبرلنده و پیگیری و مسئولیت پذیری فرماندار شهرستان لنده، بنیاد علوی و همه کسانی که در تحقق این مطالبه مردمی و رسانه ای نقش داشتند  قابل تقدیر است.

تصاویر قبلی سال 1396:

تصاویر جدید سال 1399:

انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.