گروه: اخبار استان خبر: 162958 / تاریخ انتشار : 1399/6/13 ساعت : 12:12
داغ مجازی؛

واکنش اینستاگرامی نماینده سابق بویراحمد و دنا درخصوص سفر وزیر راه به یاسوج +عکس

نماینده سابق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در صفحه مجازی خود به سفر وزیر راه و شهرسازی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به منظور افتتاح و کلنگ زنی چند طرح وارد شهر یاسوج شد، از روز گذشته که خبر سفر وزیر راه و شهرسازی در رسانه ها منتشر شد واکنش های جالبی به همراه داشته است.

غلام محمد زارعی نماینده سابق بویراحمد و دنا نیز در این رابطه پستی در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

زارعی در این پست نوشت:


فردا محمد اسلامی جهت بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های حمل و نقل جاده ای و هوایی و بازدید از چند پروژه مهم از جمله فرودگاه یاسوج و برقراری و افزایش پروازها وارد استان می شود.

وزیر راه و شهرسازی پنج شنبه به همراه تیم معاونین وارد یاسوج می شوند و در این سفر یک روزه علاوه بر بهره برداری چند طرح مهم از جمله تطویل باند و بهسازی مجموعه فرودگاهی و تجهیز سیستم ناوبری فرودگاه از ساختمان و سالنهای فرودگاه یاسوج بازدید خواهند داشت.
در این سفر وزیر راه اقدام به کلنگ زنی پروژه عظیم تقاطع هم سطح مهریان که یکی از زیباترین پروژه ها هم در بحث زیباسازی هم ترافیکی و هم توسعه شهری در دوران نمایندگی حاج زارعیست.

مناقصه پروژه تقاطع غیر همسطح مهریان در بهمن ماه سال نود و هشت برگزار شد و وپیمانکار محترم پروژه پس از برگزاری مراحل قانونی مشخص گردید و با تجهیز کارگاه پروسه ی پیمان را عملا شروع کردند.


اکنون وزیر راه و شهرسازی جناب مهندس اسلامی در سفر خود بمناسبت هفته دولت به یاسوج بصورت نمادین پروژه را که نماد خدمت بی منت و تلاش مستمر در هشت سال نمایندگی حاج زارعی میباشد را کلنگ زنی خواهند کرد
این پروژه از جمله خدمات ماندگار حاج زارعی که با تلاشهای مداوم و پیگیری های مستمر ایشان پروژه کد دار گردید و در ادامه از محل اعتبارات ملی برای احداث این پروژه در این سطح کلان تامین اعتبار گردید
نماینده ادوار نهم و دهم مردم شریف شهرستانهای بویراحمد دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با پیگیری های مداوم که تمام مجوزات و مستندات و نامه نگاریها نشان از کاری ماندگار در سطح ملی و استانی نشان میدهد که پروژه بعد از برگزاری جلسات مستمر در نهایت به نتیجه رسیده و برگ زرینی در کارنامه عمرانی حاج زارعی به ثبت رسید .
در مبحث تطویل باند فرودگاه نیز با پیگیری های مداوم حاج زارعی بیش از ده درصد اعتبارات کل کشور در فرودگاه یاسوج هزینه گردید و با تطویل باند پرواز اکنون انواع هواپیماهای میان رده و نصب سیستمهای راداری و ناوبری پیشرفته قادر خواهند بود که در این باند فرود ایند.

این خدمات تنها بخشی از تلاشهای ماندگار حاج زارعی در توسعه شهری و پروژه های عمرانی و خدمت به مردم فهیم شهرستانهای بویراحمد دنا و مارگون است.

 
---
 
انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
علی
1399/6/14 - 16:40
نماینده اسبق. کجا شروع شده بود. شما فقط به فکر منفعت شخصی خودت بودی و بس
rateup 0
 ratedown 1
علی
1399/6/14 - 16:40
نماینده اسبق. کجا شروع شده بود. شما فقط به فکر منفعت شخصی خودت بودی و بس
rateup 0
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.