گروه: اخبار استان خبر: 163502 / تاریخ انتشار : 1399/6/26 ساعت : 08:33

جهادگران بسیج دانشجویی گچساران همچنان پای کار مردم/کوچه هایی که حسینیه می شوند+تصاویر

مسئول بسیج دانشجویی گچساران گفت:به لطف خداوند و با تلاش جهادگران بسیجی مراسمات عزاداری "هر کوچه یک حسینیه" با استقبال خوبی توسط مردم رو به رو شده است و مجاهدت فرهنگی این جهادگران در اجرای کردن این طرح تا پایان ماه صفر همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،محمد سلیمانی،مسئول بسیج دانشجویی گچساران و باشت در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص اجرای طرح هرکوچه یک حسینه گفت:با شروع ماه محرم امسال و شرایط بوجود آمده بخاطر بیماری کرونا ،به تبع فیض مراسمات پرشور هیئت ها و حسینیه ها به علت شرایط  بیماری از خیلی از مکان ها  و بویژه افراد مسن و مردمان روستاها نیز گرفته شد.

وی افزود:گروه های جهادی بسیج دانشجویی گچساران و باشت با برپای طرح "هر کوچه یک حسینیه"  مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام را در محلات کمتر برخوردار و روستاهای محروم اجرایی کردند.

سلیمانی در ادامه تصریح کرد:در این طرح منازل شهداء و کوچه هایی که منصوب به شهداء هستند با یک طراحی ساده و ایجاد یادمان شهیدان هر محله و سردار بزرگ اسلام "حاج قاسم سلیمانی" آذین بندی می شوند.

وی افزود:دانشجویان جهادی پس از ایجاد یادمان با کمک اهالی هر محله به آموزش های لازم درباره مبارزه با بیماری کرونا می پردازند و با توزیع ماسک و وسایل ضدعفونی کننده سفیران سلامت نیز به شمار می روند.

سلیمانی اظهارکرد:به لطف خداوند و با تلاش این جهادگران بسیجی مراسمات عزاداری "هر کوچه یک حسینیه" با استقبال خوبی توسط مردم رو به رو شده است ومجاهدت فرهنگی این جهادگران در اجرای کردن این طرح تا پایان ماه صفر همچنان ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت:گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی گچساران و باشت از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا و همگام با رزمایش "کمک مومنانه" در خط مقدم خدمت به مردم بوده و بارها نیز نقش آفرینی کردند.

 

 
ادامه تصاویر را مشاهده کنید.
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.