گروه: اخبار استان خبر: 163665 / تاریخ انتشار : 1399/6/30 ساعت : 10:52

ورود جانشین فرمانده نیروی انتظامی به استان/امنیت رکن رکین جامعه است

جانشین فرمانده انتظامی کشور صبح امروز وارد شهر یاسوج شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده انتظامی کشور  برای شرکت در جلسه تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان صبح امروز وارد شهر یاسوج شد، وی در بدو ورود به جهت ادای احترام به مقام شامخ شهدا وارد گلزار شهر یاسوج شد .

در این جلسه تکریم و معارفه از زحمات سردار انصاری تقدیر و سرهنگ کیقباد مصطفایی به سمت فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

وی با آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

امنیت رکن رکین جامعه است، نیروی انتظامی ولایی خط مقدم مقابله با حرکات مخل نظم و امنیت کشور است
 
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج با تشکر از زحمات نیروی انتظامی در راستای ایجاد نظم و امنیت گفت: امنیت رکن رکین جامعه است و نیروی انتظامی ولایی خط مقدم مقابله با حرکات مخل نظم و امنیت کشور است.
 
 
مقابله با چالش‌های مخل نظم امنیت کشور اظهار داشت: در سایه امنیت است که مردم می توانند زندگی کنند و زندگی عادی، معنوی، اخلاقی و علمی هر کسی در سایه امنیت امکان پذیر است.
 
وی افزود: در نبود امنیت، حتی با وجود توانایی و انگیزه در میان افراد یک جامعه، امکان فعالیت‌های متنوع اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و خدماتی از بین می رود.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج بیان داشت: دشمن تلاش دارد به مملکت ما ضربه وارد کند اما نیروی انتظامی یک نیروی ولایی است که در خط مقدم شبانه‌روز ایستاده و در مقابل حرکات مخل نظم و امنیت مقابله می کند و جان خود را فدای آرامش مردم انقلاب و سرزمین کرده است و مردم این سرزمین باید قدر شناس نیروهای جان برکف انتظامی باشند.
 
وی با اشاره به این که پلیس یک نیروی فرهنگی و اجتماعی است، تصریح کرد: ما معتقدیم اگر نیروی انتظامی کنار بکشد، امنیت در همه ابعاد مختلف مورد هجمه دشمن قرار می گیرد.
 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج گفت: دشمن یک زمانی با شورش و تظاهرات افراد قلم به دست و فرهنگی را به میدان می آورد اما امروز متوجه شدند که با فرهنگ نمی توانند به جنگ انقلاب بروند و آدم های قمه به دست را به میدان آوردند که در این راستا خوشبختانه خبر برخورد با اراذل و اوباش در تهران بسیار مسرت بخش بوده است.
 
وی با اشاره به اینکه ما وقتی ماشین نیروی انتظامی و یا گشت پاسگاه و یا کلانتری را می بینیم احساس امنیت می کنیم و در مقابل دزدان و مخلان نظم و امنیت احساس ناامنی می کنند.
 
حجت الاسلام و المسلمین ً سید نصیر حسینی ً بیان داشت: ما انصافاً به نیروی انتظامی افتخار می کنیم که همیشه در مقابل توطئه دشمنان ایستاده و دشمن را به زانو در آورده و یکی از ارکان امنیت نیروی انتظامی بوده که بدنش را آماج تیر قرار داده و برای پیروی از فرمان ولایت بسیار ارزشمند است.
 
وی با اشاره به اینکه بحث عفاف و حجاب دغدغه ستاد امر به معروف و نهی از منکر است ولی نیروی انتظامی وسط میدان است تصریح کرد: بعضی مواقع تذکر لسانی بسیار کارساز و مشکلات زیادی را برطرف می‌کند و ما توقع داریم در این راستا از ظرفیت پایگاه های بسیج و مساجد استفاده شود چراکه ظرفیت‌های مردمی نامحدود و کمک بسیار خوبی است.
 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج بحث پیوست های ایمنی را مهم برشمرد و بیان داشت: پیوست های ایمنی و زیربنایی باید یک قانون باشد تا زمینه‌های جرم کم شود، به عنوان مثال اگر شی با ارزشی را کف خیابان بگذاریم مردم وسوسه می شوند.
 
حجت الاسلام و المسلمین ً سید نصیر حسینی ً در پایان از زحمات پلیس در جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه تقدیر و بیان داشت: سردار انصاری با ایجاد ارتباط موثر با نهادها، سازمان ها، ریش‌سفیدان و متنفذین محلی در جهت برقراری صلح و سازش بین مردم و ایلات و طوایف استان تلاش های بسیار ارزشمندی داشته و به عنوان یک شخص شاخصی عمل کرده و تجربه‌های خوبی دارد، انشاالله از تجارب ایشان استفاده شود.
 

 

 

 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.