گروه: اخبار استان خبر: 163840 / تاریخ انتشار : 1399/7/3 ساعت : 17:34

افتتاح نهمین خانه ورزش روستایی در بهمئی/توسعه و تجهیز خانه های ورزش در دستور کار مسئولان شهرستان +تصاویر

نهمین خانه ورزش روستایی بهمئی با حضور مسئولان در روستای کت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ نهمین خانه ورزش روستایی شهرستان بهمئی ظهر امروز با حضور مسئولان در روستای کت به بهره برداری رسید.

 

 مسئول هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی بهمئی در این آئین گفت:از سال گذشته تاکنون 10 خانه ورزش در سطح شهرستان افتتاح شد و احداث چند مورد دیگر از این خانه ها در سطح شهرستان را در دستور کار داریم.

 

حجت اله جاوید تصریح کرد: راه اندازی خانه های ورزش روستایی خدمتی دیگر در راستای توسعه ورزش و ایجاد عدالت در روستاهاست ، طرحی که با استفاده از فضای های بلا استفاده موجود در روستاها و تجهیز آنها به امکانات ورزشی ، می کوشد نیاز های جوانان روستایی را به بهره گیری از امکانات ورزشی تامین کند .

 

 

وی افزود:در این طرح ساختمان و ابنیه ای جدید احداث نمی شود بلکه  با بهره گیری از اماکن غیر فعال و پس از مرمت نسبی ،این اماکن به شورای اسلامی روستا ها و دهیاری ها تحویل می‌شوند تا براساس مسئولیت خود ، اداره خانه های ورزش را به عهده بگیرند و خدمات ورزشی لازم را ، برای جوانان و نوجوانان روستا مهیا کنند.

 

جاوید با بیان اینکه برای تجهیز هر کدام از این خانه های ورزش بین 10 تا 15 میلیون تومان هزینه شد،افزود: برای هر خانه ورزش روستای میز پینگ‌پنگ، میز فوتبال دستی، میز شطرنج، دارت حرفه‌ای،تشک تاتامی، طناب بازی و تور والیبال در نظر گرفته می‌شود و علاوه بر این تربیت مربیان مورد نیاز از افراد ساکن روستا و با همکاری فدراسیون های دیگر در دستور کار ماست تا خانه های ورزشی در طول سال مسابقات مختلفی برای روستاییان برگزار کنند و در پایان تیم های برتر راهی مسابقات سطوح استانی و کشوری شوند .

 

فرماندار بهمئی در این آئین با تقدیر از تلاش اداره ورزش و جوان در تاسیس این اماکن ورزشی،گفت:این اماکن تفریحی –ورزشی به افزایش مهاجرت معکوس به روستاها و آسیب های اجتماعی نظیر اعتیاد به مواد مخدر و شناسایی ورزشکاران نخبه  کمک بزرگی می کند.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
Gh
1399/7/3 - 19:20
فرماندار و بخشدار و شهردار و..... لازم بود برای افتتاح یه میز تنیس و فوتبال دستی و یه دارت این همه مسئول گرد هم جمع بشن ملت راضی به این همه زحمت نیستن...
rateup 0
 ratedown 0
Gh
1399/7/3 - 19:21
فرماندار و بخشدار و شهردار و..... لازم بود برای افتتاح یه میز تنیس و فوتبال دستی و یه دارت این همه مسئول گرد هم جمع بشن ملت راضی به این همه زحمت نیستن...
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.