گروه: اخبار استان خبر: 163845 / تاریخ انتشار : 1399/7/4 ساعت : 11:32
آنچه در دیدار استاندار و وزیر راه گذشت

قول مساعد وزیر راه برای تخصیص اعتبارات ویژه و ملی به پروژه های استان

حسین کلانتری در دیدار با وزیر راه و شهرسازی گفت: وزیر راه و شهرسازی برای رفع مشکلات اعتباری حوزه حمل و نقل جاده ای و هوایی کهگیلویه وبویراحمد قول مساعدت ویژه دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویر احمد با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کرد.

 
وی گفت: این دیدار پیرو بازدید دو هفته پیش وزیر راه و شهرسازی از استان و به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های حمل و نقل جاده ای و هوایی استان انجام شد.
 
 
استاندار در این دیدار به تامین اعتبار پروژه مهم پاتاوه_ دهدشت اشاره کرد و گفت: این پروژه یکی از پروژه های مهم، ماندگار در استان است و امیدواریم باجدیت وحساسیتی که وزیرمحترم دارند در تاریخ پیش بینی شده به بهره برداری برسد.
 
 
 وی در خصوص افزیش پروازها به فرودگاه یاسوج خواستار اقدام فوری ودستور قاطع وزیر راه و شهرسازی شد.
 
 
نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: در خصوص مشکلات و مسائل پروژه های جاده ای استان و اقدام ملی مسکن و مسکن مهر مهندس اسلامی با تاکید دستورلازم را صادرکرد.
 
 
مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار از سفر اخیر خود به استان و فعال بودن پروژه ها اظهار رضایت کرد و افزود: اعتبارات ملی بیشتری  به استان کهگیلویه و بویراحمد تخصیص می یابد.
 
---
وی گفت: برای افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به سازمان هواپیمایی و ایران ایر تاکید کرده ام تا ایجاد شرایط لازم راهرچه سریعتر مهیا کنند و حتما عملیاتی خواهدشد.
 
وزیر راه و شهرسازی اظهار امیدواری کرد باتصمیمات گرفته شده توسعه و تکمیل راههای استان ورونق تولید مسکن دراستان باشتاب بیشتری همراه شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.