گروه: اخبار استان خبر: 163927 / تاریخ انتشار : 1399/7/5 ساعت : 22:30

صادقی: پرسپولیسی‌ها اینقدر هم بی‌رحم نیستند!

ملی پوش سابق استقلال درباره شایعات موجود پیرامون تصادف شب گذشته اش توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛امیرحسین صادقی درباره وضعیتش بیان کرد: خداراشکر می‌کنم؛ وضعیتم بد نیست. امروز صبح یک عمل خوب داشتم. فردا هم یک عمل دیگر که برای کبدم است، انجام خواهم داد که امیدوارم بعد از آن مرخص بشوم.


وی درباره شایعاتی که پیرامون تصادفش مطرح شده گفت: این ماجرا خیلی یک کلاغ ، چهل کلاغ شده است. متاسفانه کم دقتی خودم در رانندگی با موتور بود که به گاردریل برخورد کردم.


مدافع سابق استقلال درباره اینکه گفته می‌شد یک پرسپولیسی‌ به خاطر استوری‌اش عمدا با او تصادف کرده، تاکید کرد: این تصادف ربطی به استوری که گذاشتم نداشت. پرسپولیسی‌ها فقط به صفحه من می‌آیند و فحاشی می‌کنند. مردم آنقدر هم بی رحم نیستند. هیجان است دیگر و کاری نمی‌شود کرد.

 

 


صادقی همچنین گفت: شرایطم بد نیست. تا عصر امروز باید جواب آزمایش کبدم بیاید تا مشخص شود جراحی می‌خواهد یا نه. انگشت کوچک دستم پیوند می‌خواست که امروز زده شد. ساعد دستم هم از بین رفته بود که دکترها زحمت کشیدند و جراحی کردند.


وی با اشاره به اقدام عمران زاده و برهانی بعد از تصادف خاطرنشان کرد: حنیف و آرش عکسی را که نمی‌دانم از کجا پیدا کرده بودند در صفحه شان منتشر کردند و همه از جمله خانواده‌ام را هم نگران کردند. خلاصه اینکه شرایطم خوب است.


صادقی در پاسخ به این پرسش که آیا بازهم پرسپولیسی‌ها را اذیت می‌کند، گفت:‌پرسپولیسی‌ها را اذیت نکرده و نمی‌کنم. اینها کری خوانی است و کل‌کل نکنیم که روزمان شب نمی‌شود. خط فقر ایران 10 میلیون تومان است و باید با کل کل زندگی‌مان را بگذرانیم.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.