گروه: اخبار استان خبر: 163943 / تاریخ انتشار : 1399/7/7 ساعت : 07:31
فرماندار لنده مطرح کرد:

لزوم افزایش توسعه خدمات در لنده/پایان انتظار چندین ساله مردم+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی خط انتقال لوله آب به مخزن یک هزارمترمکعبی شهرک فجر گفت: با افزایش ساخت و سازها، ضرورت خدمات رسانی بیشتر شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، خدادوست موسوی در بازدید از پروژه خط انتقال آب به مخزن یک هزار مترمکعبی شهرک فجر لنده گفت: با توسعه خدمات شهری و افزایش ساخت و ساز ها در مناطق مختلف شهر لنده به خصوص  شهرک فجر و شهید رجایی توسعه خدمات نیز باید در این شهرک ها ساماندهی شود.

 

وی افزود: به دلیل اختلاف ارتفاع برخی از منازل مسکونی با مخرن شماره یک لنده که در جوار شهدای گمنام قرار دارد تامین آب در برخی مناطق شهرک فجر و شهید رجایی مشکلاتی را در سال های گذشته برای شهروندان ایجاد کرده بود که با تامین منابع اعتباری در سال های گذشته مخزن شماره دو در تپه مشرف به شهرک های شهید رجایی و فجر احداث شد .

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته امروز نیز شاهد اجرای خط انتقال تامین آب به مخزن شماره دو هستیم که با تامین آب به این مخزن مشکل چندین ساله شهروندان در شهرک ها و خود شهر لنده برای همیشه رفع خواهد شد.

 

موسوی اظهارکرد: سال ها است که این پرژه شروع شده بود که معارضات اجتماعی و نبود منابع مالی با مشکلاتی مواجه شده بود که با مشارکت بنیاد علوی این مشکل نیز رفع شده است.

 

وی گفت: طول خط 400متر است که با تامین اعتبار چهارمیلیارد ریالی این پروژه در کمترین زمان ممکن مشکل چندین ساله مردم شهرک فجر رفع و از آب پایدار 24ساعته بهره مند خواهند بود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.