گروه: اخبار استان خبر: 164187 / تاریخ انتشار : 1399/7/12 ساعت : 19:47
در دیدار رئیس کمیته امداد با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده مطرح شد:

تکمیل100درصدی مسکن محرومان شهرستان لنده به همت سپاه/توزیع2900بسته معیشتی در بین مردم+تصاویر

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده ضمن قدرانی از تلاش های خوب بسیج سازندگی از تکمیل100درصدی پروژه مسکن محرومان در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امیر محمود بصیری در دیدار با فرمانده جدی ناحیه مقاومت بسیج لنده با قدردانی از تلاش های خوب فرمانده سابق این ناحیه گفت: بسیج و سپاه حقیقتا بهترین پناگاه برای اقشار مختلف جامعه هستند که این مایه افتخار است.

 

وی افزود: سپاه پاسداران با حضور مقتدرانه خود در تمام عرصه ها به خصوص محرومیت زدایی در شهرستان های کمتر توسعه یافته توانسته است سهم قابل قبولی در رضایت مندی مردم در مناطق مختلف به دست بیاورد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: تعامل و همکاری خوب بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنده و سپاه فتح باعث شد تا کارهای مهم و اساسی در حوزه مسکن محرومان شکل بگیرد به طوری که سهمیه ساخت 37 مسکن محرومان به طور 100درصد تکمیل و تحویل نیازمندان گردید.

وی در ادامه تاکیدکرد: اقدامات خوب بسیج سازندگی در گازکشی بیش از 170منزل مسکونی نیازمندان یکی دیگر از اقدامات قابل تحسین ناحیه مقاومت بسیج لنده است که بخش زیادی از نیازمندی های مردم محروم را برآورده کرده است.

بصیری فرد اظهارکرد: در پویش ملی ایران همدل شهرستان لنده رتبه های خوبی را در کجذب کمک های مردمی کسب کرده است.

وی گفت:بیش از دوهزار و800نفر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان لنده داریم که ارائه خدمات به این مددجویان تلاش های خوبی خواهیم داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تاکیدکرد: بیش از دوهزار و900بسته معیشتی شامل:مرغ گرم، برنج و روغن هستند که توسط یکی از فروشگاه های شهرستان توزیع شده است.


در ادامه نیز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت:رضایت مندی مردم به خصوص اقشار کم درآمد و ایتام از جمله مهمترین شاخصه های مدیران مردمی به خصوص کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

وی افزود :کارهای ارزشمندی از سوی  بسیج سازندگی با همکاری کمیته امداد و بهزیستی صورت گرفته است که تنها شهرستانی در استان هستیم که تمام سهمیه ابلاغی در حوزه مسکن را انجام داده ایم.

روح الله ویسی تصریح کرد: اگر خدمت برای رضای خداوند باشد بدون شک ماندگار خواهد ماند که انتظار داریم کارهای عام المنفعه بهتر و بیشتری با توجه به محرومیت ها صورت گیرد.

وی تاکید کرد: شناسایی و کمک به نیازمندان و ایتام از اقدامات مهمی است که این رسالت بر دوش کمیته امداد امام خمینی(ره) است که انتظار داریم نهایت دقت در ارائه خدمات به نیازمندان صورت گیرد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.