گروه: اخبار استان خبر: 164272 / تاریخ انتشار : 1399/7/14 ساعت : 17:30

توضیحات رئیس آموزش و پرورش چرام در مورد ابتلای دانش آموزان به کرونا

عزیزی گفت: دانش آموزان مبتلا به کرونا به هیچ وجه به مدرسه مراجعه نکرده و با هماهنگی با خانواده های آن ها اعلام شد که تا قبل از گذراندن دوران قرنطینه نمی توانند در مدرسه حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عزیزی رئیس آموزش و پرورش شهرستان چرام در گفت و گو با صبح زاگرس در مورد ابتلای معلمان و دانش آموزان چرامی به کرونا گفت: اگر تست کرونای معلم, دانش آموز یا ولی دانش آموزی مثبت اعلام شود از شبکه بهداشت به آموزش و پرورش اعلام می شود تا از ورود آن ها به مدرسه جلوگیری شود و تا پایان دوران قرنطینه اجازه ورود به مدرسه را ندارند.

 
وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی و تاکید موارد بهداشتی به معلمین و دانش آموزان گفت: چنانچه معلم یا دانش آموزی احساس کسالت و سرماخوردگی داشته باشد نباید در مدرسه حضور پیدا کند تا اینکه تست کرونا انجام دهند و در صورت داشتن کرونا باید حتما دوره قرنطینه را پشت سر بگذارد.
 
 
عزیز گفت: طبق اعلام ستاد کرونای استان و شهرستان آمار مبتلایان به بیماری کرونا را فقط دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام می کند.
 
 
رئیس آموزش و پرورش شهرستان چرام با اشاره به ابتلای دو دانش آموز به کرونا گفت: دانش آموزان مبتلا به کرونا به هیچ وجه به مدرسه مراجعه نکرده و با هماهنگی با خانواده های آن ها اعلام شد که تا قبل از گذراندن دوران قرنطینه نمی توانند در مدرسه حضور پیدا کنند.
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.