گروه: اخبار استان خبر: 164358 / تاریخ انتشار : 1399/7/16 ساعت : 13:22
بسته خبری پلیس:

کشف ۵۵ کیلو تریاک در چرام/ضبط محموله قاچاق میلیاردی در کهگیلویه

مهمترین اخبار نیروس انتطامی استان در چند ساعت اخیر را در بسته خبری بخوانید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرمانده انتظامی شهرستان چرام از ۵۵ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه پژو ۲۰۶ در محور باشت-  چرام خبر داد.

 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً فرهاد رحیمی ً اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر از شهرستان باشت به شهرستان چرام، بلافاصله مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان چرام تحقیقات خود را برای شناسایی و توقیف خودروی حامل مواد مخدر آغاز کردند.
 
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر چرام با همکاری مأموران مواد مخدر استان و مواد مخدر شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور باشت به چرام ایست و بازرسی دایر کردند.
 
رحیمی تصریح کرد: مأموران حین انجام ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری محور یاد شده به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
 
وی افزود: مأموران در بازرسی از این خودرو ۵۵ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان چرام خاطرنشان کرد: راننده به همراه سرنشین خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
 
کشف محموله قاچاق میلیاردی در کهگیلویه
 
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از کشف کالاهای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال از منزل شخصی در شهرستان کهگیلویه خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً جهان دیماز ً اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، و در پی دریافت خبری مبنی بر انبار کالای قاچاق در منزل شخصی در شهر دهدشت موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.
 
وی افزود: مأموران در بازرسی از این انبار ۸۸۸ عدد ماءالشعیر، ۷ هزار عدد فندک، ۴ هزار و ۵۲۰  عدد قهوه، ۳۰ هزار و ۲۴ عدد خمیر دندان سیگنال، ۹۴ عدد کتری، ۸۰ دستگاه ترازوی آشپزخانه، ۴ دستگاه آبمیوه گیری، ۱۸ دستگاه همزن برقی، ۴ دستگاه چرخ گوشت و ۱ دستگاه آرام پز کشف و ضبط کردند.
 
وی با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان، ارزش کالاهای کشف شده ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پایان تاکید کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی جزء اولویت‌های انتظامی شهرستان است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.