گروه: اخبار استان خبر: 164613 / تاریخ انتشار : 1399/7/22 ساعت : 15:02
در مراسم تحلیل از خبرنگاران کهگیلویه مطرح شد؛

محقق زاده: خبرنگاری رسالتی خطیر در دنیای اطلاعات است+ تصاویر

محقق زاده گفت: خبرنگاری رسالتی خطیر در دنیای امروز که دنیای انفجار اطلاعات است کخه حفظ این رسالت همت‌های و تلاش های بالایی را می‌طلبد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان کهگیلویه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و جمعی از خبرنگاران در ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه برگزار شد

 
 
حمزه محقق زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه گفت: خبرنگاری رسالتی خطیر در دنیای امروز که دنیای انفجار اطلاعات است کخه حفظ این رسالت همت‌های و تلاش های بالایی را می‌طلبد.
 
 
محقق زاده با اشاره به اینکه خبرنگار باید در جستجوی خبر باشد عنوان کرد: کار خبری باید بدون تساهل و تسامح باشد و رسالت اصلی نباید فدای فرعیات و حواشی شود.
 
 
وی با اشاره به اینکه از مهمترین ویژگی های یک خبرنگار امانتداری است که منجر به ارائه دقیق کلمات در خبرشود، افزود: خبرنگاران باید با آن شم تیزبینی خود مسائل را بیرون آورند و رسانه ای کنند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه مردم ایران را امتی بسیار نجیب و انقلابی معرفی کرد که همه سختی ها و مشکلات را تحمل کرده اند و همیشه پای آرمان های مقدس نظام مانده اند.
 
 
در پایان این نشست از خبرنگاران فعال حوزه رسانه با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
---
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.