گروه: اخبار استان خبر: 164890 / تاریخ انتشار : 1399/7/28 ساعت : 18:02

جاده کشی های عجیب در قلب پایتخت طبیعت/مارپیچ های آسفالتی که سر از پارک جنگلی در می آورند+ تصویر

پارک جنگلی یاسوج داستان عجیبی دارد و هر از چندگاهی در فضای رسانه ای استان به بهانه های مختلف خبرساز می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  شهر یاسوج بهشت عاشقان طبیعت است و این شهر را با نام پایتخت طبیعت ایران به دلیل طبیعت بکر و زیبایش می شناسند .

بام  پایتخت طبیعت ایران در کهگیلویه و بویراحمد یعنی پارک جنگلی شهر یاسوج چند سالی است که در این شهر خبر ساز شده و طبیعت دوستی مردم این شهر باعث شده تا شهروندان پی گیر وقایع این منطقه بکر گردشگری باشند و  نسبت به اتفاقات و اخبار آن بی تفاوت نباشند.

مدتی است که برخی از تحرکات عمرانی خاص نظر برخی از شهروندان را به خود جلب کرده  و در این رابطه به برخی پیش روی های ظاهرا مشکوک و جاده کشی های مارپیچ در نزدیک ترین نقطه اتصال شهری این پارک اشاره دارد.

مسیرهایی که تا سالهای قبل عملا در این منطقه وجود نداشت و این روزها شاهد هستیم برخی جاده های مارپیچ گونه  به صورت کاملا آسفالت جهت دسترسی تنها چند خانوار ایجاد شده اند!در حالیکه صدها خانوار در مناطق دیگری از شهر یاسوج بدون آسفالت و امکانات زیرسازی اولیه در حال گذران زندگی هستند.

اینکه این موضوع با چه رویکردی دنبال می شود شاید محل توجه نیست اما موضوعی که مورد مطالبه رسانه ها قرار میگیرد این است که ضرورت دارد مدعی العموم ودستگاه قضایی استان نسبت به این موضوع خاص ورود جدی کند.

اگرچه ورود دستگاه قضایی در موضوعات مختلف موجبات خلع ید متخلفان را فراهم آورده و حسنات زیادی را به دنبال داشته است.

در این زمینه هم قطعا ورود جدی این دستگاه باعث خواهد شد که این طبیعت و سرمایه همگانی به یغما نرود و جان هزاران موجود زنده به خطر نیفتد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
حسن
1399/7/29 - 06:33
سلام نشریه لاییک اگر نظرت جاده منهی به یادمان شهدای گمنام است اینها نام نشان درگمنامی دارند رفتند تاامثال توبمانی وار کیسه بیت المال ارتزاق کنی به گردن ما حق دارند وعده ای عاشقانه گردشمع وجودشان به زیارت میپردازند حقدارند جاده دسترسی داشته باشند
rateup 0
 ratedown 0
??? ?????
1399/7/29 - 13:38
???? ???? ?? ???? ?? ????? ??? ???? ???? ??? ????? ?? ??? ????? ?? ?????? ???? ????? ??? ?? ???? ?? ????? ?? ?? ??? ????????? ????? ????? ??? ????
rateup 0
 ratedown 0
صبح زاگرس
1399/7/29 - 13:43
ضمن تشکر از نظر شما دوست عزیز، موقعیت این حاده ها جدای از جایی است که شما می‌فرماید ، این حاده در ضلع دیگری و با فاصله خیلی دورتری قرار دارد
rateup 0
 ratedown 0
صبح زاگرس
1399/7/29 - 13:43
ضمن تشکر از نظر شما دوست عزیز، موقعیت این حاده ها جدای از جایی است که شما می‌فرماید ، این حاده در ضلع دیگری و با فاصله خیلی دورتری قرار دارد
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.