گروه: اخبار استان خبر: 165360 / تاریخ انتشار : 1399/8/9 ساعت : 13:13
بابرنامه اینترنتی ویتامین همراه باشید

خاطرات شنیدنی از حاج قاسم و حماسه های نیروی دریایی سپاه/ناگفته هایی فرمانده تیپ 48فتح کهگیلویه وبویراحمد

سردار دکتر حکمتیان راز فرمانده تیپ 48فنح استان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگوی زیبا و دیدنی با برنامه ویتامین از ناگفته ها و حماسه های دلاورمردان سپاه پاسداران سخن به میان آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، برنامه تلویزیون اینترنتی ویتامین ابتکاری جدید و خلاق بوده که با دعوت از نخبگان و مسئولان هم استانی توانسته در عمر کوتاه خود تولیدات خوبی را به جامعه هدف ارائه دهد.

 

تیم اجرایی برنامه ویتامین در یکی از قسمت های جذاب خود با دعوت از سردار حکمتیان راز فرمانده تیپ 48فتح استان کهگیلویه وبویراحمد به ناگفته هایی از دلاور مردی های حاج قاسم سلیمانی و حماسه های دلاورمردان تیپ 48 فتح در مأموریت های آنان و حماسه نیروی دریایی سپاه پاسداران پرداخته است که در فیلم زیر به تماشای آن خواهیم نشست.

 

سردار حکمتیان راز در گفتگوی اختصاصی با ویتامین با پیج اینستا گرامی (VITAMIN.KB) به مسائل روز از جمله مسائل نظامی اشاره کرد و گفت: جنگ یک ابزار شبه رسانه است و دشمن می داند جنگ نخواهد شد و میدانند جوانانی که توانستند چشم شیر آنها یعنی عین الاسد را به ویرانه تبدیل کنند میتوانند کارهایی بزرگتر را هم انجام دهند.

 

قسمت هایی از این گفتگوی دیدنی را در زیر مشاهد خواهید کرد:

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.