گروه: اخبار استان خبر: 165374 / تاریخ انتشار : 1399/8/9 ساعت : 23:20
در نشست شورای فرهنگ عمومی چرام مطرح شد:

استفاده از ظرفیت هنر برای نمایش شرارت آمریکایی/نقش سینمای هالیوود در تصویرسازی غیرواقعی از وضعیتهای موجود

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام گفت؛سینمای هالیوود با استفاده از ظرفیت هنر توانسته است بعض مسائل غیر واقعی را به فکر و ذهن مردم در سراسر دنیا منتقل کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام برگزار شد و در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید نورالله افشار امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام گفت؛سینمای هالیوود با استفاده از ظرفیت هنر توانسته است بعض  مسائل غیر واقعی را به فکر و ذهن مردم در سراسر دنیا منتقل کند.

 
وی افزود؛ما نیز باید گفتمان انقلاب اسلامی که همان استکبار ستیزی است؛ را با استفاده از ظرفیت کارهای هنری به نسل چهارم انقلاب برسانیم.
 
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام عنوان داشت ؛با استفاده از ظرفیت هنر می توان شرارت ها وجنگ طلبی و کشتار بیگناهان در سراسر عالم توسط آمریکا را به نسل چهارم انقلاب اسلامی منتقل کرد .
---
 
حجت الاسلام افشار افزود؛یکی از امور در این زمینه برپایی نمایشگاه عکس و فیلم درباره جنگ طلبی و ذات پلید استکبار می باشد و در روز سیزدهم آبان چنین نمایشگاهی برپا می‌شود.
 
وی افزود؛کار هنری به علت این که با فطرت بشری عجین هست در ذهن ها ماندگار می شود ساخت کلیپ های کوتاه درباره افول قدرت آمریکا در دستور کار اداره ارشاد شهرستان صورت گیرد.
 
حجت الاسلام افشار در پایان گفت؛با توجه به ویروس منحوس کرونا مراسم روز سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار بصورت رژه خودرویی از دبیرستان امام خمینی ره شروع میشود و به گلزار مطهر شهدای شهر چرام ختم می گردد.
 
گفتنی است این جلسه مصوباتی داشت ، که به ادارات و نهادهای مربوطه ،جهت اجرا ابلاغ شد.
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.