گروه: اخبار استان خبر: 165412 / تاریخ انتشار : 1399/8/10 ساعت : 14:03
بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی صورت گرفت؛

تجلیل از دانش آموزان بسیجی موفق کنکور سراسری در بهمئی+تصاویر

از دانش آموزان بسیجی پذیرفته شده در آزمون سراسری99بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی تجلیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی از فرمانده واحدهای موفق بسیج دانش آموزی شهرستان بهمئی در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹تجلیل شد. 

 
 از دانش آموزان  برتر کنکور ۱۳۹۹ که نقش مهمی در اجرای برنامه های بسیج دانش آموزی در مدارس داشتند صبح امروز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی و نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی تجلیل شد.
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی تصریح کرد:شما دانش آموزان در آینده دکتر، مهندس، معلم، عالم و.. می‌شوید و باید از این علم خود در خدمت به جامعه استفاده کنید.
 
سرهنگ پاسدار باقر پسنده  موفقیت دانش آموزان شهرستان بهمئی را حاصل تلاش و کوشش مجموعه آموزش و پرورش دانست و از تلاش های فرهنگیان دلسوز این منطقه تقدیر و تشکر کرد.
 
 
وی بسیجیان موفق بهمئی در کنکور سراسری را سفیران فرهنگی شهرستان در دانشگاه های مختلف کشور عنوان کرد و از آنان خواست در راستای تحقق آرمان های امام،انقلاب و شهدا در دانشگاه ها مانند مدارس از هیچ تلاشی دریغ نورزند.
 
 
سروان پاسدار جهانگیر آشنا، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان بهمئی گفت: موفقیت های دانش آموزان بسیجی متعلق به همه افراد جامعه است و همه به نوعی در این موفقیت نقش دارند.
 
 
در پایان این برنامه باتوجه به وضعیت کرونا و جلوگیری از تجمع به نمایندگی از سایر دانش آموزان بسیجی به دونفر از دانش آموزان(سید ستار موسوی پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان شیراز رشته دبیری الهیات و خواهر بسیجی  زینب حقانی پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان یاسوج رشته آموزش ابتدایی)که نقش بسیار مهمی در اجرای برنامه های بسیج دانش آموزی داشتند،  با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.
 
تصاویر تکمیلی خبر:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.