گروه: اخبار استان خبر: 165490 / تاریخ انتشار : 1399/8/12 ساعت : 12:22
صبح امروز صورت گرفت ؛

گشت مشترک و پلمپ صنوف متخلف در شهر یاسوج

گشت مشترک تعزیرات حکومتی ،صمت و شبکه بهداشت در راستای چتر حمایتی از مردم در شهر یاسوج برگزار و چند صنف متخلف این شهر پلمپ شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در بازدید از بازار شهر یاسوج توسط گشت مشترک تعزیرات حکومتی ، صمت و شبکه بهداشت مشاهده شد برخی از  اجناس بازار بدون برچسب قیمت و سیب سلامت و عدم شناخت کارخانه تولیدی  در بازار به فروش می رسند.


اجناس غذایی باید برچسب غذا و دارو و شرکت تولید کننده همراه با تاریخ تولید و انقضا و مشخصات صادر کننده را داشته باشند چرا که با سلامت مردم سروکار دارند.کارشناسان بهداشت در خصوص صحت سنجی  برچسب های سلامت گام برداشتند.


در این بازدید برخی مواد غذایی مانند الو، نبات، کشمش در بازار عرضه می شد که در برخی از این مواد از رنگ های غیر مجاز استفاده می شد.


 موارد مذکور از تخلفات بازار تشخیص داده شد و توسط ماموران بهداشت مصادیق آن اعلام  و بازرسان صنعت و معدن با تشکیل پرونده  به تعزیرات جهت پیگری قانونی و  اتخاذ جریمه ها  ارسال شد و در صورت تکرار این تخلفات آن صنف پلمپ می شود.

در ادامه بازدیدها از  اصناف یک میوه فروشی که اقدام به  گران‌فروشی ، عدم نصب برچسب قیمت ، جنس بی کیفیت داشت و همچنین نداشتن پروانه کسب و  تخلفات بهداشتی مشاهده شده که مجموعا مورد بررسی و اعمال قانون قرار گرفت.

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.